מעניין לחיות פה | 6010*
כניסה לפורטל הדיירים כניסה לפורטל הדיירים
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x

קמפוס המגדלים

"השכלה אינה נרכשת סתם כך, יש לחפוץ בה ולחפשה בחריצות" אביגייל אדאמס

סטודנטים יקרים,
למידה מתרחשת בכל רגע ובכל שלב בחיים.
מחקרים מצביעים על כך שככל שלומדים יותר כך אשר גובר הצמא ללמוד עוד ועוד. אנחנו חיים במציאות דרך משתנה, בה מתרחשות מידי יום פריצות דרך רבות חלקן כבר משפיעות על חיינו, וחלקן עוד ישנו את החשיבה בעולם בכלל ואת זו שלנו בפרט. לכן, ככל שנלמד ונעמיק, כך נוכל להפיק תועלת משינויים דינמיים אלה ולמנף אותם לתועלתנו האישית והחברתית.
קמפוס המגדלים הוקם מתוך צורך שעלה מכם, ומתוך מטרה להעניק לכם, דיירים יקרים, ערוץ נוסף להרחבת אופקים, על מנת להוסיף למגוון התרבותי העשיר שכבר קיים במגדלים. שילבנו בין המטרה לצורך והנה, מונגשים לכם כאן, ברשת מגדלי הים התיכון, קורסים איכותיים ומגוונים שפותחו ונבנו במיוחד עבורכם. הקורסים מקיפים את תחומי המדע, המוזיקה, האקטואליה, הספרות, ההיסטוריה ועוד.
אנו עומלים מידי שנה על מנת להביא לכם מוצר טוב ואיכותי יותר ויותר – זאת באמצעות שקלול המשובים שאנו מקבלים מכם. כחלק מהחוויה הכוללת, יצרנו עבורכם סביבת לימוד שמאפשרת קשר ישיר עם המרצים בכיתות מרווחות ובקבוצות אינטימיות, ובשנה האחרונה נפתחו מעל 34 קורסים בכל בתי הרשת. המרצים, כמדי שנה, מגיעים מקשת רחבה של תחומי ידע ולמידה. ביניהם, בחרנו לשלב את טובי המוחות מתחום מחקרי המח והגנטיקה – תחומים בהם קיימות פריצות דרך משמעותיות, ולנו, תהיה הזכות להתוודע אליהן בקורסי הקמפוס.
אנחנו מודים לכם על שאתם לוקחים חלק בקמפוס המגדלים ו"מצביעים בעד" כל פעם מחדש, נרשמים ונהנים ממגוון הקורסים. אנו רואים בכם שותפים מלאים לעשייה ולדרך, ובלעדיכם, הקמפוס
לא היה קורם עור וגידים.
נאחל לכם עוד שנים רבות של מימוש הסקרנות, הרחבת הדעת ולמידה מעשירה.

תנאי ההרשמה ונהלים >>

בת ים

גני תקווה

 • לפרטים נוספים

  קליידוסקופ צרפתי


  לא לפרנקופילים בלבד. אל מעדני התרבות והאמנות של צרפת 2019 . פאנורמה עדכנית, רב תחומית ססגונית ואישית של הארץ היפה בעולם.

  מפרט מפגשים והרשמה >>
 • לפרטים נוספים

  המוח ומכונת הרגשות האנושית


  חקר המוח מתקדם בקצב מסחרר וגילויים חדשים ומרעישים מתפרסמים מידי יום. אנחנו מתחילים להבין טוב יותר איך פועלים תאי העצב והסינפסות, איך משפיעים תרופות וסמים על המוח שלנו, ואיך זורם המידע מכל החושים אל מוחנו וממנו בחזרה לגוף שלנו.

  מפרט מפגשים והרשמה >>
 • לפרטים נוספים

  הפסנתר מאוהב


  מבט אינטימי אל צפונות ליבם של היוצרים הגדולים ברגעים הנדירים של גאונות הפוגשת בסערות הלב. פרשנות לא שגרתית ליצירות הבלתי נשכחות המבטאות את צימאונו האינסופי של האמן לאהבה רוחנית וגשמית בחיים האלו ובחיי הנצח. בנגינה חיה ובשילוב טקסטים בולטים של המשוררים והסופרים הגדולים: שייקספיר, גיתה, היינה, שילר, בודלר ועוד

  מפרט מפגשים והרשמה >>
 • לפרטים נוספים

  ישראל במאה ה-21


  הערכת מצב. בסדרת הרצאות זו נבחן שורה של שאלות אקטואלית. בכל מפגש נעלה סוגיה מרכזית לדיון ונדון בה מזוויות שונות ובמבט רחב ככל האפשר.

  מפרט מפגשים והרשמה >>
 • לפרטים נוספים

  משולחן המעבדה לפרסי הנובל ברפואה: חזית המחקר הביו-רפואי


  בקורס נלמד על נושאים מרכזיים ברפואת האדם שמאחוריהם תגליות מדעיות רבות ששינו את חיי אדם.

  מפרט מפגשים והרשמה >>
 • לפרטים נוספים

  על הדברים החשובים באמת


  ד”ר חיים שפירא, טל שפירא ואנסטסיה ויסוצקי מנתחים בדרכם הייחודית סוגיות הנוגעות רק במה שחשוב באמת: מקומו של האדם בעולם, אושר, אהבה ואמונה.

  מפרט מפגשים והרשמה >>