מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
פורומיםהבית אבות בצומת סביון

הבית אבות בצומת סביון

טלי אשכנזי שאל לפני 7 שנים

שלום לכם
אמי המבוגרת מתוגררת לבדה באור יהודה. היא אלמנה כבר שנתיים וחצי. אני ואחותי מחפשים עבורה בית אבות ועדיין לא החלטנו אם עדיף שתעבור לאזור תל אביב, שם אנחנו גרות, או שתשאר בסביבה שלה. לכן אני מבקשת פרטים לגבי הבית אבות שלכם בצומת סביון. לא ביקרנו בו מעולם. רציתי לדעת אילו דירות יש בו – באיזה גדלים? אילו פעילויות חברתיות יש בשגרה עבור הדיירים במקום? אני ואחותי מתכננות להשכיר את הבית של אמא ולממן עבורה את המעבר לבית האבות. האם יש תמיכה של המדינה / ביטוח לאומי במעבר לבית האבות שלכם או שבגלל שאתם רשת פרטית אז אין סבסוד או תמיכה? אני מקווה שתוכלו לעזור במידע נוסף.
תודה

צוות מגדלי הים התיכון הגיב לפני 6 שנים

טלי בוקר טוב ותודה על פנייתך לבית שלנו בצומת סביון מרשת מגדלי הים התיכון.הבית בצומת סביון הוא בית משפחתי ואינטימי. יש בו 136 יחידות דיור בגדלים שונים החל מדירות סטודיו ועד דירות בנות 3 חדרים. דיירי הבית רובם מאיזור בקעת אונו, תל אביב וכמובן אור יהודה, סביון והסביבה. בבית מתקיימות פעילויות תרבות לרב והדיירים מנהלים חיי חברה פעילים ועשירים ומלאי עניין ותעסוקה. צוות הבית מקצועי ומסור. בבית מנהלת מכירות בשם נורית ואתן מוזמנות לפנות אליה לקיים פגישה וסיור במקום וממנה גם תוכלו לקבל את כל הפרטים בהתאם ליחידת הדיור הפנויה שתבחרו כמתאימה ביותר עבור אמא. המקום הוא בעלות פרטית ולכן אין אפשרות ספסוד. יחד עם זה, קיימים מסלולי תשלום מגוונים שבמסגרתם תוכלו להשתלב. צרו קשר ונשמח ביותר לארח אתכם ללא כל התחייבות בבית בצומת סביון. המשך יום נעים ולהתראות.

הוסיפו תגובה

צרו עמנו קשר