מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
פורומיםהבית בנורדיה

הבית בנורדיה

סמדר שאל לפני 7 שנים

שלום
אמא שלי ביקרה חברה בדיור המוגן שלכם – הבית בנורדיה, וחזרה משם מלאה בחוויות. זאת הפעם הראשונה שהיא אמרה משהו טוב על דיור מוגן. בכל הניסיונות הקודמים לדבר איתה (אלמנה) על מעבר לדיור מוגן, היא תמיד סרבה להקשיב ואמרה שהיא לא מספיק זקנה בשביל בית אבות…ולא רצתה להמשיך בנושא. אני מבקשת לדעת, לפני שאני מדברת איתה על מעבר אפשרי, מה סדר הגודל של העלויות למעבר לדיור המוגן בנורדיה? אילו דירות פנויות במקום? האם יש לכם מסלולים ללא דמי פקדון גבוהים ורק בתשלום חודשי קבוע – שכן זהו המסלול שיהיה לנו הכי נוח לאחר השכרת ביתה של אמא שלי (לא רוצים למכור). אני מאד אודה על קבלת הפרטים כאן בפורום בטרם אשוחח עם אמא שלי על מעבר אפשרי וביקור משותף בבית. תודה וסוף שבוע טוב.

צוות מגדלי הים התיכון הגיב לפני 6 שנים

תודה שפנית לרשת מגדלי הים התיכון. שמחנו שאמך נהנת בביקור ונשמח לארח אותך איתה לסיור התרשמות. במיפגש תוכלי לקבל את הםרטים והמחירים כי הם תלויים ביחידת הדיור שתבחרו. יש לנו בתים צמודי קרקע, דירות דץגן ודירות בבניין המרכזי עם מרפסת שמש ובמיגוון גדלים החל מסטודיו, שני חדרים ושלושה חדרים. צרי קשר עם נציג המכירות שלנו ונשמח לארח אותך ללא כל התחייבות הקפה והעוגה עלינו. …המשך יום נעים.

הוסיפו תגובה

צרו עמנו קשר