מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
פורומיםכמה עולה דירה בירושלים?

כמה עולה דירה בירושלים?

אורנית שאל לפני 7 שנים

שלום ובוקר טוב

ראיתי באתר את התמונות של הבית בירושלים, אחרי שחלפנו לידו בסוף השבוע בביקור בירושלים. ההורים שלי תושבי אחד המושבים בהרי ירושלים מחפשים בית אבות איכותי לעבור אליו. אני מעוניינת לדעת סדרי גודל של מחירים ומסלולי תשלום בבית בירושלים. תודה ושבוע טוב לכם.

צוות מגדלי הים התיכון הגיב לפני 6 שנים

אורנית שלום ותודה על פנייתך לרשת מגדלי הים התיכון. הבית בירושלים נפתח לאחרונה וראשוני הדיירים שנכנסו לבית יכולים להעיד על הייחודיות שלו, עיצובו המוקפד והנוח והצוות המסור והמקצועי שמנעים להם את השהות ועוזר להם בשלבי הקליטה הראשונים בבית. נשמח ביותר לארח אותך עם הורייך לסיור הכרות כמו גם למספר ימי נופש נסיון בבית. בבית בירושלים מיגוון רחב של יחידות דיור בגדלים ובמיקומים שונים והמחיר נקבע בהתאם. המומלץ ביותר לקבלת פרטים אלו ליצור קשר עם מרכז המבקרים שלנו ולהגיע לפגישת סיור והכרות. נשמח ביותר לארח אתכם ולאפשר לכם להתרשם כמו גם לקבל מירב הפרטים, שרטוטים, מחירים וכל חומר שיווקי נוסף שיעזור לכם לקבל ההחלטה להצטרף אלינו, לבית בירושלים.

הוסיפו תגובה

צרו עמנו קשר