מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x

קמפוס במגדלים

"לא הידע, אלא תהליך הלמידה, לא התוצר אלא תהליך רכישתו, הם אלה המספקים את ההנאה גדולה ביותר", קרל פרידריך גאוס.

סטודנטים יקרים, מהפיכת המידע, הרשתות החברתיות והתקשורת הזמינה פותחים בפני כולנו אופקים חדשים של ידע, חוויות והתנסויות. מהלך זה אינו פוסח גם על בני הגיל השלישי והוא זה שהביא אותנו, רשת מגדלי הים התיכון, לבחור בקונספט “מעניין לחיות פה” כמתווה התוכני והתקשורתי שלנו. במסגרת זו אנו מציעים לצד הקיים והמוכר, גם תחומי עניין חדשים וחשיפה לתכנים עכשוויים בפורמטים יוצאי דופן כמו “קמפוס המגדלים” למי שרוצים להעמיק ולהשכיל בנוסף לפעילויות הרגילות המתקיימות בבתי הרשת.

בחודשים האחרונים ערכנו סקר מקיף בקרב כל דיירי הבתים בו ציינו המשתתפים את הנושאים המעניינים אותם ביותר וערכנו סדרת מפגשי "טעימת קמפוס" שהפגישו את המשתתפים עם טובי המרצים שנבחרו בקפידה בשיתוף עם בית התוכן המוביל בארץ – "רעות קשרי תרבות". טעימות אלו, נתנו למשתתפים הזדמנות להתרשם, לחוות ולהחליט לאילו סדרות להירשם בסמסטר הראשון של קמפוס 2017 .

אנחנו גאים להציג בחוברת זאת את הבחירות שלכם עם השיפורים שנעשו בעקבות המשוב. יחד יצרנו את תחומי העניין האטרקטיביים ביותר שנותנים לכם עוד ערוץ להרחיב אופקים, למלא מצברים ופשוט ליהנות ולהיחשף למגוון נושאים קסומים, חווייתיים ומרתקים וכל זאת לצד אירועי התרבות העשירים שמתקיימים במשך כל השנה.

כל הסדרות מתבצעות במפגשים אינטימיים ואישיים עם מרצים איכותיים בכיתות קטנות, שיחד מפליגים ל"מסע קסום" ומלא עניין.

קמפוס המגדלים של רשת דיור מוגן מגדלי הים התיכון פתוח בראש ובראשונה לדיירי הבתים, בני משפחה וחברים וישמח לצרף למעגל המנויים שלו עוד גמלאים סקרנים וצמאי ידע.


>> לקמפוס שלנו

צרו עמנו קשר