מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דיור מוגן יוקרתי - מהו?

למרות שלא פעם שמענו את הביטוי "דיור מוגן", מדובר בנושא שלא תמיד ברור לכולם. לעתים ישנו בלבול בין בית אבות לדיור מוגן. בעמוד זה נסביר לעומק מהו דיור מוגן יוקרתי, כך שסביר להניח שלאחר הקריאה לא יהיו בידכם עוד הרבה שאלות. כמובן שיש מגוון סוגים של דיור מוגן, המיקוד שלנו הפעם יהיה על דיור מוגן יוקרתי.

דיור מוגן מתאים למבוגרים בגילאי 65 ומעלה, מתפקדים ועצמאיים. בניגוד לבתי אבות בהם ניתנים שירותים רפואיים וסיעודיים, אין זה כך בדיור המוגן. הדיירים בדרך כלל, אינם בעלי מגבלה משמעותית כך שהם יוכלו ליהנות מאיכות החיים הגבוהה המוצעת, המורכבת מיתרונות רבים בהם ניגע לפרטי פרטים בהמשך. דיור מסוג זה מתאים לזוגות מבוגרים וליחידים, כאשר הדירה שתקבלו תותאם לצרכיכם המדויקים.

דיור מוגן יוקרתי

דיור מוגן יוקרתי הוא קומפלקס דירות אקסקלוסיבי המיועד לבני גיל הזהב. בקומפלקס יהיו דירות ממגוון סוגים המתאימות ליחידים או לזוגות, חדרי אוכל נעימים, לובי וחדרים נוספים לשלל פעילויות הפנאי. הדיירים מקבלים דירה מאובזרת ומרוהטת וכמובן איכות חיים גבוהה המתבטאת בשירותי ניקיון קבועים, שירותי הסעדה ברמה מצוינת ותכנית פעילויות פנאי מגוונת ביותר, כך שתמיד יהיה מעניין.

ישנן רמות שונות של דיור מוגן, כמו בכל דבר בחיים. כאשר מדברים על דיור מוגן יוקרתי, כמו מגדלי הים התיכון, מדברים על תנאים גבוהים המתבטאים במספר היבטים. ראשית, המיקום מצויין, מעבר לכך המבנים חדשים, בנויים ברמה גבוהה ביותר ואף מעוצבים. גם החדרים עצמם מאובזרים ברמה גבוהה מאוד. אחד הדברים החשובים ביותר הוא הפעילויות עצמן, המגוון של הפעילויות ורמתן. כאשר במקומות הממוצעים יהיה פחות גיוון ויחוד, ובדיור היוקרתי יותר יהיה שפע רב.

יתרונות דיור מוגן יוקרתי

ליתרונות של הדיור המוגן היוקרתי כמה אופנים. ברגע שעוברים לדיור המוגן, כל הדאגות עוברות אלינו, לכם רק נשאר ליהנות מהחיים. אנחנו נדאג לניקיון, לאוכל ולדבר הכי חשוב – אורח חיים מעניין! כל יום יהיה יום ייחודי שיעורר לכם את הסקרנות ויחדד את היצירתיות. כל אחד יוכל למצוא אצלנו את הדברים שהוא אוהב. סדנאות וחוגים, תרבות קלאסית ועכשווית, קשר משפחתי, בריאות וכושר, הרצאות, העידן הדיגיטלי, שביל ישראל, קמפוס ועוד. אלו רק חלק מהמגוון האינסופי של הדברים אותם תוכלו לעשות במסגרת דיור מוגן יוקרתי. מעבר לכך שתוכלו לייצר קשרים חברתיים וקהילתיים מפותחים ביותר.

דיור מוגן יוקרתי במגדלי הים התיכון

אז איך בוחרים דיור מוגן יוקרתי מתאים?

ראשית כדאי לבחור את הדיור המוגן הממוקם באזור הנוח מבחינה גיאוגרפית גם למשפחה. חשוב לבדוק את היצע הפעילויות, רמת החיים המוצעת וכמובן את הסדרי התשלום. באופן כללי התשלום לדיור מוגן מורכב מפיקדון ותשלום חודשי כאשר יש מגוון משתנים המשפיעים על כך אותם יש לבדוק בצורה ממוקדת מול המקום.

לסיכום, דיור מוגן יוקרתי, הוא קומפלקס דירות המתאים לגילאי 65 ומעלה המתפקדים באופן עצמאי. בקומפלקס תיהנו מאיכות חיים גבוהה, תנאים מצוינים, אוכל איכותי, שירותי ניקיון ושפע רב של פעילויות פנאי. כאשר בוחרים דיור מוגן יש לבדוק את כל ההיבטים. במגדלי הים התיכון תפגשו בדיור מוגן יוקרתי שיספק לכם וליקירכם את תנאי המחייה הטובים והמעניינים ביותר. בחיים יש דברים שלא כדאי להתפשר עליהם, אין ספק שאיכות החיים בגיל הזהב היא אחת מהם.

צרו עמנו קשר