מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

תכנון יחידת מגורים בדיור מוגן

כל הבתים, יחידות הדיור והדירות ברשת מגדלי הים התיכון מתוכננים ומעוצבים על ידי מיטב האדריכלים ומעצבי הפנים בישראל.

הדירות כולן מרווחות, מודרניות ומאובזרות בכל העזרים הדרושים לניהול אורך חיים פעיל, מלא ומפנק בגיל הזהב ובכלל.

 תכנון יחידת דיור

בין יחידות הדיור המוצעות ברשת מגדלי הים התיכון ניתן למצוא דירות סטודיו ודירות חדר וחצי, דירות בעלות שניים ושלושה חדרים, דירות גן אטרקטיביות ופנטהאוזים אקסקלוסיביים.

כל הדירות מעוצבות ברמת גימור גבוהה ביותר וכוללות מטבח מאובזר, מערכות קירור וחימום, ארונות קיר ומקלחת מרווחת, ערכת כריזה ולחצני מצוקה ובנוסף לכל דירה יש חנייה ומחסן אישי.

כנדרש מרשת דיור מוגן יוקרתי הדיירים נהנים משירותי ניקיון הדירה, אחזקתה ותיקון הציוד המותקן בה מאלף ועד ת'.

בעת תכנון דירה בבית דיור מוגן המיועד לאוכלוסיית הגיל השלישי, הקריטריון העיקרי הוא התאמת הבית לצרכיהם של הדיירים תוך הקפדה על עיצוב פרקטי, בטוח, נוח וחמים, במטרה להפוך את איכות החיים של הדיירים לתענוג אמיתי.

בין הפרמטרים הנלקחים בחשבון על ידי המעצבים שלנו כבר מהשלבים המוקדמים של תכנון הדירות נכללים בטיחות, גישה ונוחות.

בכל הדירות מותקנים לחצני מצוקה המיועדים ליצירת התקשרות בעתות מצוקה עם אנשי הצוות ומבטיחים את תגובתם המהירה, בכל מקרה בו דייר נזקק לעזרה.

על מנת למנוע החלקה באיזורים כמו חדר השינה, הסלון והמטבח, אנו מקפידים על ריצוף מיוחד ושימוש באריחים המיועדים בדיוק למניעת פגיעות.

בתוך האמבט או המקלחון ממוקם משטח המונע החלקה, כיסא המאפשר ישיבה נוחה ובטוחה במהלך הרחצה וידיות אחיזה לתמיכה בזמן הקימה.

אם מדובר במקלחון, חשוב שהוא יהיה מרווח. יש למקם משטח המונע החלקה על הרצפה ולהתקין בו ידיות אחיזה בטיחותיות ודלתות הנפתחות בקלות לשני הכיוונים, כך שתינתן אפשרות נוחה לכניסה וליציאה בבטחה.

מומלץ להתקין ידיות אחיזה גם ליד האסלה בכדי לאפשר תמיכה בזמן הישיבה והקימה.

יש להקדיש מחשבה על תכנון נכון של רוחב הפרוזדורים והמעברים, הכניסות והיציאות מן החדרים. מומלץ להשתמש בדלתות רחבות על מנת לאפשר מעבר וגישה נוחה לכסא גלגלים, להליכון או למצבים בהם אדם נזקק לתמיכה וסיוע של מטפל.

כמו כן יש לתכנן תוך ניצול שטח אופטימלי את המטבח שצפוי להכיל מקרר, תנור, כיריים, פח אשפה, משטח עבודה, מגירות וארונות אחסון. בעת בישול יש צורך במרחב תנועה לדייר ויש למנוע ככל שניתן פגיעות ונפילות.

יש לוודא שבדירה קיימים מספר פתחי אוורור בעיקר באזור המטבח, חדר האמבטיה והשירותים על מנת שלא יצטברו ריחות לא נעימים ו/או כתמי עובש.

בעת תכנון הדירה, צריך למצוא פתרונות אחסון יעילים, מקום המיועד למכונת כביסה ומייבש, אזור לתליית הכביסה ועוד. כמו כן רצוי לוודא שמערכת מיזוג האוויר תפזר חימום וקירור בכל שטח היחידה ותהיה פשוטה להפעלה.

אפילו למרפסת יש מקום של כבוד, שכן היא משמשת כאזור הרגעות באוויר הפתוח, כפינת קריאה וגם לצרכי אירוח בני משפחה וחברים.

על כן יש לתכננה כך שמעבר להיותה פונה לנוף פתוח, היא תהא נוחה ומרווחת במידת האפשר, מקורה ומוגנת מפני מפגעי מזג האוויר.

רשת מגדלי הים התיכון משקיעה מחשבה ומשאבים רבים, בכדי לספק לדייריה את התנאים הטובים ביותר ולכן על הדיירים במגדלי הים התיכון מרגישים בבית ונהנים מאיכות חיים אמיתית.

צרו עמנו קשר