מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x

הבית בבת ים

אודות הבית

אודות הבית

מי שמגיעים לבקר בפעם הראשונה בבית בבת ים, עוצרים ומשתאים מנוף הים המרהיב שנשקף מהטיילת, הנישאת מעל צוקי החוף. כאשר מדובר על דיור מוגן בבת ים, הבית של מגדלי הים התיכון מציב רף חדש וייחודי. שני מגדלי הבית בני 12 הקומות, ניצבים אל מול פני הים הפתוח במלוא הדרו עד כי נדמה שהים והבית אחד הם ברוחם הטובה.

הגעתם בזמן לבית בבת ים, הראשון מבתי הרשת המונה 300 דירות הפונות אל הים ואשר על שמו נקראת רשת מגדלי הים התיכון כולה. לאחרונה הבית בבת ים עבר שיפוץ ונראה כחדש. בשנים האחרונות נהנים תיירי בת ים ודיירי הבית בבת ים, על אחת כמה וכמה, מהשינוי התרבותי והכלכלי הגדול שהתחולל בבת ים ובמרחב הנושק לה בואכם נמל יפו הציורי והמתחדש.

דיור מוגן בבת ים מאפשר מגוון יתרונות ובניהם הים שמספק אוויר לדיירי ואטרקציות רבות. צאו לטיול פסטורלי על הטיילת ותגלו שלא רק הים הוא שנפרש עבורכם במלוא הדרו, אלא גם כל מחוזות הבילוי, הקניות והתרבות והאירועים של אזור בת ים והסביבה. ההרפתקנים שביניכם יוכלו להשתמש ברשת צירי התחבורה הציבורית הזמינה ובעתיד גם ברכבת קלה, בכדי לתור מקומות רחוקים ומעניינים יותר. אין ספק שיהיה לכם מעניין לחיות בבית בבת ים.

דבר המנכ״ל

דבר המנכ״ל

גולשים יקרים

רשת מגדלי הים התיכון, הרשת הפרטית המובילה והחדשנית ביותר בתחום הדיור המוגן בישראל מזה 30 שנה. בתי הרשת בנורדיה, בכפר סבא, ברמת השרון, בצומת סביון, בבת ים (דיור מוגן בבת ים), בירושלים ובגני תקוה, הם בית וקהילה של ממש עבור כ1,500 דיירינו. הבתים מציעים אפשרויות מגורים מגוונות, שלל פעילויות ושירותים,תפיסת תרבות ייחודית וכמובן, צוות מקצועי ומיומן שבחלוף הזמן, תראו בו כמשפחה לכל דבר.

אנו, רשת מגדלי הים התיכון, רואים עצמינו כחלוצים בפיתוח תוכניות פנאי, תרבות ואינטלקטואליה לגיל השלישי.

"מעניין לחיות פה" -לאחרונה פיתחנו תוכנית מעמיקה הכוללת עולמות תוכן מיוחדים ומעניינים אני גאה לספר לכם על כך משום שזו אינה רק סיסמה נאה, אלא תפיסת עולם חדשנית המיושמת הלכה למעשה בבתים.

עניין, סקרנות והנאה במהלך חיי היום יום של הדיירים ובעיקר בשעות הפנאי שלהם ,   הם השליחות והמשימה החשובה ביותר שלנו. תוכנית התרבות העשירה והמגוונת שלנו, היא ההוכחה לכך. אנו מציעים קשת רחבה ודינמית של תחומי עניין החל מקונצרטים של מיטב האמנים, דרך היכרות עם העולם הדיגיטלי ועד לקמפוס המגדלים, המאפשר לימודים ברמה אקדמית. עולמות התוכן אצלנו משלבים בין תרבות קלאסית, מסורתית, מוכרת ואהובה לבין זו העכשווית, המיוחדת והמתחדשת.   אנו מבינים ומכבדים את העדפות האישיות ונטיות הלב של כל דייר ודיירת ועל מנת לעשות הכל כדי להיענות להעדפות אלו, יצרנו את מסלול ההתאמה האישית בו כל דייר יוכל למצא לו את תחומי העניין המתאימים לו שאליהם הוא מתחבר.

תמיד נקפיד לחדש, לייעל ולשפר את מגוון השירותים והמתקנים במטרה לספק לדיירים אורח חיים שמתאפיין בשקט נפשי, ביטחון  נטול דאגות ומטלות, חיי חברה מהנים ומגוונים ובסיס לפיתוח אישי  מלא ועשיר בעניין!.

שלכם

דורון ארנון, מנכל

יצירת קשר
ותאום פגישה
לקבלת פרטים, מידע נוסף ותאום פגישת היכרות באחד מביתנו ברשת מגדלי הים התיכון, מלאו את הפרטים הבאים ונציגינו יצרו איתכם קשר בהקדם

צרו איתנו קשר גם ב - 9167*

סגירה
שדות המסומנים בכוכבית הנם שדות חובה

דיור מוגן בבת ים, מגדלי הים התיכון
פרטי התקשרות

אומרים שמעניין לחיות פה

הבית בבת ים

הדירה ב בת ים

כשתפתחו את דלת הכניסה לדירה שלכם בבית בבת ים, בין אם היא דירת שניים או שלושה חדרים, תרגישו בבית. תשומת הלב שלנו נתנה לכל פרט ופרט בעיצוב האינטימי והחם ובאבזור העשיר והאיכותי.
הכל מותאם במיוחד עבורכם כדי שתיהנו מחוויית מגורים חמה וביתית. פתחו חלון ותנו לים הכחול להתארח אצלכם בסלון. גם הוא ירצה להישאר אצלכם בבית. ברוכים הבאים הביתה!
ברוכים הבאים הביתה.

מפרט טכני של האיבזור בדירה
  • מטבח מאובזר בהתאמה ובנוחיות לצרכי הדייר
  • מערכת מיזוג וחימום
  • מקלחת מרווחת
  • ארונות קיר ושירות
  • לחצני מצוקה
  • נוף ירוק מכל דירה
  • ארונות קיר ושירות
מפרט טכני של האיבזור בבית
  • חדר מחשבים
  • בריכת שחייה
  • חדר כושר
  • לובי חם ומזמין
  • מסעדה
  • בית קפה
  • מרפאה
  • מועדון כביסה
  • מכון יופי ומספרה
  • ספריה
  • סדנאות יצירה רב תחומית
  • אולם מופעים
  • בית כנסת
  • חדרי הרצאות
  • חניה
  • ועוד

אירועים נבחרים בבית

  • ספטמבר
  • אוקטובר
  • נובמבר
  • דצמבר
  • ינואר
  • פברואר
  • מרץ
  • אפריל
  • מאי
  • יוני
  • יולי
אבגדהוש
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
please wait

"בן אדם כסנה מול השמיים – בו בוערת אש"

מבט חדש על דמותו של משה, מרצה: אייל רוזנבלום (אולם תרבות M1) .
סגירה

"בן אדם כסנה מול השמיים – בו בוערת אש"


קראו עוד

"100 שנים מהיום"

מרצה: מאור כהן (אולם תרבות M1).
סגירה

"100 שנים מהיום"


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

לקראת שבת

מועדון זמר עברי בפנורמה (חדש) עם הלל יגל.
סגירה

לקראת שבת


קראו עוד

לקראת שבת

מוזיקה וחברותא בסדנא יוצרת.
סגירה

לקראת שבת


קראו עוד

רב דורי- קבלת שבת

בתכנית האומנותית עופר ורונן (ים תיכון בנין ב' קומה B2).
סגירה

רב דורי- קבלת שבת


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

יאנינה גודוליק - פסנתר, משה לרנר – כינור (אולם תרבות M1).
סגירה


קראו עוד

בינגו

אולם תרבות M1.
סגירה

בינגו


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

אימון הליכה - ליגה

סגירה

אימון הליכה - ליגה


קראו עוד

חגיגה בתנועה ובמוסיקה עם איציק ברזינר

ים תיכון ג', בנין ב' קומה B2
סגירה

חגיגה בתנועה ובמוסיקה עם איציק ברזינר


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

"לאה גולדברג – יומן חיים"

מרצה – דורי חן (אולם תרבות M1).
סגירה

"לאה גולדברג – יומן חיים"


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

18:00 הצגה ראשונה, 20:00 הצגה שניה. פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

בוקר סרפינג

נושא "האומץ לבחור" (בספריה).
סגירה

בוקר סרפינג


קראו עוד

"ארכיאולוגיה – פסיפס א"י"

מרצה – דניאל וינברגר (אולם תרבות M1).
סגירה

"ארכיאולוגיה – פסיפס א"י"


קראו עוד

אימון ליגה טניס שולחן

סגירה

אימון ליגה טניס שולחן


קראו עוד

"יסודות בתורת הפסיכולוג אלפרד אדלר"

מרצה – נירה שוץ, דיירת (אולם תרבות M1).
סגירה

"יסודות בתורת הפסיכולוג אלפרד אדלר"


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

לקראת שבת

מוזיקה וחברותא בסדנא יוצרת
סגירה

לקראת שבת


קראו עוד

רב דורי קבלת שבת

בתוכנית האומנותית לוטם ורטמן (אולם ים תיכון B2).
סגירה

רב דורי קבלת שבת


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

20:00 הצגה שניה. פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

קונצרט לכל המשפחה לכבוד שבת

טניה אמסטלבסקי– פסנתר, יעקב יכנין - קלרינט (אולם תרבות M1).
סגירה

קונצרט לכל המשפחה לכבוד שבת


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

18:00 הצגה ראשונה, 20:00 הצגה שניה. פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

חגיגה בתנועה ומוסיקה עם איציק ברזינר

(ים תיכון ג' בניין ב' קומה B2)
סגירה

חגיגה בתנועה ומוסיקה עם איציק ברזינר


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

20:00 הצגה שניה. פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

"זיכרון בלתי נשכח"

הרצאה – לשיפור הזיכרון, מרצה – איתי עניאל (אולם תרבות M1).
סגירה

"זיכרון בלתי נשכח"


קראו עוד

קניון המגדלים

9:00-13:30.
סגירה

קניון המגדלים


קראו עוד

אימון ליגה ריקודים סלוניים

סגירה

אימון ליגה ריקודים סלוניים


קראו עוד

"מבאך ועד פרוקופייב"

קונצרט לשניים עם אלון פרנק – כינור, עומר גוטספלד - פסנתר.
סגירה

"מבאך ועד פרוקופייב"


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

"חרדים לא בשחור ולבן"

מרצה – מוטי בר לב (אולם תרבות M1).
סגירה

"חרדים לא בשחור ולבן"


קראו עוד

"הנצרות ואנחנו"

מרצה: דודו דיין (אולם תרבות M1).
סגירה

"הנצרות ואנחנו"


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

לקראת שבת

מוזיקה וחברותא בסדנא יוצרת.
סגירה

לקראת שבת


קראו עוד

רב דורי קבלת שבת

בתכנית האומנותית אנה פישקין (אולם ים תיכון בנין ב' קומה B2).
סגירה

רב דורי קבלת שבת


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

קונצרט לכל המשפחה לכבוד שבת

אלכסנדרה נמירובסקי - פסנתר, מרינה כץ – צ'לו (אולם תרבות M1).
סגירה

קונצרט לכל המשפחה לכבוד שבת


קראו עוד

בינגו

אולם תרבות M1
סגירה

בינגו


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

אימון הליכה - ליגה

סגירה

אימון הליכה - ליגה


קראו עוד

חגיגה בתנועה ומוסיקה עם איציק ברזינר

(ים תיכון ג', בניין ב' קומה B2).
סגירה

חגיגה בתנועה ומוסיקה עם איציק ברזינר


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

"הנס ברייט – האיש שפועלו נשכח"

מרצה – אביבה גרשלר (אולם תרבות M1).
סגירה

"הנס ברייט – האיש שפועלו נשכח"


קראו עוד

טיול

סגירה

טיול


קראו עוד

אימון ליגה ריקודים סלוניים

סגירה

אימון ליגה ריקודים סלוניים


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

18:00 הצגה ראשונה, 20:00 הצגה שניה. פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

"שבטי ההרים בצפון תאילנד"

מרצה – מאיה תירוש (אולם תרבות M1).
סגירה

"שבטי ההרים בצפון תאילנד"


קראו עוד

אימון ליגה טניס שולחן

סגירה

אימון ליגה טניס שולחן


קראו עוד

Henri Fuseli" "חלק ב'

הרצאה בסדרה Dance Art, מרצה: גלוריה מטוס (אולם תרבות M1).
סגירה

Henri Fuseli" "חלק ב'


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

לקראת שבת

מוזיקה וחברותא בסדנא יוצרת
סגירה

לקראת שבת


קראו עוד

רב דורי קבלת שבת

בתכנית האומנותית דניאל תמיר (אולם ים תיכון בנין ב' קומה B2).
סגירה

רב דורי קבלת שבת


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

קונצרט לכל המשפחה לכבוד שבת

לינה גולוטקין – פסנתר, כרמלה ליימן - כינור (אולם תרבות M1).
סגירה

קונצרט לכל המשפחה לכבוד שבת


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

18:00 הצגה ראשונה, 20:00 הצגה שניה. פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

חגיגה בתנועה ומוסיקה עם איציק ברזינר

(ים תיכון ג', בניין ב' קומה B2)
סגירה

חגיגה בתנועה ומוסיקה עם איציק ברזינר


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

סדנת צחוק מוסיקלי

מנחה – ג'ני וייסברג (אולם תרבות M1).
סגירה

סדנת צחוק מוסיקלי


קראו עוד

קונצרט "ניצוצות" עם סימפונט רעננה

(אולם ים תיכון B2)
סגירה

קונצרט "ניצוצות" עם סימפונט רעננה


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

"בטהובן – אומן כנביא"

מרצה – אלון קליבנוב (אולם תרבות M1).
סגירה

"בטהובן – אומן כנביא"


קראו עוד

"שתי חתונות וגט"

מאת יצחק בשביס, מרצה – יניב שטרייפלר (אולם תרבות M1).
סגירה

"שתי חתונות וגט"


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

לקראת שבת

מוזיקה וחברותא בסדנא יוצרת
סגירה

לקראת שבת


קראו עוד

רב דורי- קבלת שבת

בתכנית האומנותית גידי סיוון (ים תיכון בנין ב' קומה B2).
סגירה

רב דורי- קבלת שבת


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוח המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד
קלידים

לקראת שבת

מרינה ירצקי - פסנתר, אנטולי כוגן – חליל צד (אולם תרבות M1).
סגירהקלידים

לקראת שבת


קראו עוד

בינגו

אולם תרבות M1
סגירה

בינגו


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה, פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

חגיגה בתנועה ובמוסיקה

עם איציק ברזינר (ים תיכון בנין ב' קומה B2).
סגירה

חגיגה בתנועה ובמוסיקה


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

הצגה שניה פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1)
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

"ויטנאם – שבטי הצפון חלק א'"

הסדרה – טיולי כורסא מרצה – משה פויסטרו (אולם תרבות M1).
סגירה

"ויטנאם – שבטי הצפון חלק א'"


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

20:00 הצגה שניה פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1)
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

"מגלים את ציפורי אמריקה"

מרצה – עוז חורין (אולם תרבות M1).
סגירה

"מגלים את ציפורי אמריקה"


קראו עוד

ערב חברתי- משחקי קופסא

(אולם הקלפים M1)
סגירה

ערב חברתי- משחקי קופסא


קראו עוד

"שמיעה – מדיטון הדים"

מרצה – אורלי (אולם תרבות M1).
סגירה

"שמיעה – מדיטון הדים"


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1)
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

לקראת שבת- מוזיקה וחברותא בסדנא יוצרת

סגירה

לקראת שבת- מוזיקה וחברותא בסדנא יוצרת


קראו עוד

רב דורי קבלת שבת

בתוכנית האומנותית רעיה ברכלר וטל בביצקי (אולם ים תיכון B2)
סגירה

רב דורי קבלת שבת


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1)
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

קונצרט לכל המשפחה לכבוד שבת

חובב ישראל - סקסופון, מיכאל ברוכיס - אקורדיון (אולם תרבות M1).
סגירה

קונצרט לכל המשפחה לכבוד שבת


קראו עוד

משחקים בינגו

אולם תרבות M1
סגירה

משחקים בינגו


קראו עוד

מופע – רפי דוידוב אומן חצוצרה

סגירה

מופע – רפי דוידוב אומן חצוצרה


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1)
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

חגיגה בתנועה ומוסיקה

עם איציק ברזינר (ים תיכון בנין ב' קומה B2)
סגירה

חגיגה בתנועה ומוסיקה


קראו עוד

מועדון הסינמה

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1)
סגירה

מועדון הסינמה


קראו עוד

הפקת מקור – מוני מושונוב

(ים תיכון בנין ב' קומה B2)
סגירה

הפקת מקור – מוני מושונוב


קראו עוד

קניון המגדלים

09:00-13:30 (אולם תרבות M1).
סגירה

קניון המגדלים


קראו עוד

"בוק סרפינג"

הנושא: בדידות וחברותא רישום בקבלה א' (בסיפריה).
סגירה

"בוק סרפינג"


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1)
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

"שירים לטבע"

עם ארז שמואלי (אולם תרבות M1).
סגירה

"שירים לטבע"


קראו עוד

ערב חברתי- משחקי קופסא

(אולם הקלפים M1)
סגירה

ערב חברתי- משחקי קופסא


קראו עוד

"נפאל – טרקים וצניחות"

מרצה - אביגדור ספיר (אולם תרבות M1)
סגירה

"נפאל – טרקים וצניחות"


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1)
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

לקראת שבת

מוזיקה וחברותא בסדנא יוצרת
סגירה

לקראת שבת


קראו עוד

רב דורי קבלת שבת

בתוכנית האומנותית אשר לוי (ים תיכון בנין ב' קומה B2)
סגירה

רב דורי קבלת שבת


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1)
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

קונצרט לכל המשפחה

דינה טננבאום - פסנתר, עמיר נוי – חליל צד (אולם תרבות M1).
סגירה

קונצרט לכל המשפחה


קראו עוד

משחקים בינגו

(אולם תרבות M1)
סגירה

משחקים בינגו


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1)
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

חגיגה בתנועה ומוסיקה

עם איציק ברזינר (ים תיכון בנין ב' קומה B2).
סגירה

חגיגה בתנועה ומוסיקה


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

מרצה – יריב פלד (אולם תרבות M1).
סגירה


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

20:00 הצגה שניה, פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

וינסטון צרציל

מרצה: ארז גרטנר
סגירה

וינסטון צרציל


קראו עוד

ערב חברתי- משחקי קופסא

(אולם הקלפים M1)
סגירה

ערב חברתי- משחקי קופסא


קראו עוד

"מפרשת רמי דותן לפרשת הצוללות"

חלק א', מרצה – צביקה קרוכמל (אולם תרבות M1).
סגירה

"מפרשת רמי דותן לפרשת הצוללות"


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

לקראת שבת

מוזיקה וחברותא בסדנא יוצרת
סגירה

לקראת שבת


קראו עוד

רב דורי קבלת שבת

בתוכנית האומנותית מוטי יעקובי (ים תיכון בנין ב' קומה B2).
סגירה

רב דורי קבלת שבת


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1)
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד
קלידים

קונצרט לכל המשפחה

טטיאנה רייד – פסנתר הזמרות שיפס ורוזס – סופרנו דואו (אולם תרבות M1).
סגירהקלידים

קונצרט לכל המשפחה


קראו עוד

משחקים בינגו

(אולם תרבות M1)
סגירה

משחקים בינגו


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

חגיגה בתנועה ומוסיקה

עם איציק ברזינר (ים תיכון בנין ב' קומה B2)
סגירה

חגיגה בתנועה ומוסיקה


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

"מסעות הוויקינגים ותרבותם"

מרצה – דניאל זלדס (אולם תרבות M1)
סגירה

"מסעות הוויקינגים ותרבותם"


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

20:00 הצגה שניה, פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

הקרנת הסרט: "אורי זוהר חוזר"

ושיחה עם הבמאי יניב סגלוביץ.
סגירה

הקרנת הסרט: "אורי זוהר חוזר"


קראו עוד

ערב חברתי- משחקי קופסא

(אולם הקלפים M1)
סגירה

ערב חברתי- משחקי קופסא


קראו עוד

תנ"ך- בראשית, ספר של התחלות ויחסים בין אחים

מרצה-אבשלום קאפח.
סגירה

תנ"ך- בראשית, ספר של התחלות ויחסים בין אחים


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

מוזיקה וחברותא בסדנא יוצרת

סגירה

מוזיקה וחברותא בסדנא יוצרת


קראו עוד

רב דורי- קבלת שבת

בתכנית האומנותית יוסי כנר (ים תיכון בנין ב' קומה B2).
סגירה

רב דורי- קבלת שבת


קראו עוד

קונצרט לכל המשפחה

אלכס גולדברג – פסנתר, אסיה רודשטיין – כינור (אולם תרבות M1).
סגירה

קונצרט לכל המשפחה


קראו עוד

משחקים בינגו

(אולם תרבות M1)
סגירה

משחקים בינגו


קראו עוד

"מועדון הסינמה"

פרטים בלוחות המודעות (אולם תרבות M1).
סגירה

"מועדון הסינמה"


קראו עוד

חדר כושר

בין השעות 8:00-12:00.
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

הליכה נורדית בקבוצה עם עדה ליבוביץ (חדש)

נפגשים בלובי א'
סגירה

הליכה נורדית בקבוצה עם עדה ליבוביץ (חדש)


קראו עוד

פלדנקרייז מזרונים

עם מיכל סילבר, אולם ים תיכון ג' בניין ב קומה B2.
סגירה

פלדנקרייז מזרונים


קראו עוד

פלדנקרייז כסאות

עם מיכל סילבר, אולם ים תיכון ג' בניין ב קומה B2.
סגירה

פלדנקרייז כסאות


קראו עוד

ריקודי בטן עם יעלה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

ריקודי בטן עם יעלה


קראו עוד

סטנד אפ מוסיקלי אינטימי עם משה בקר

17:00 דיירי בנין א‘ קומות 7-3 , 18:15 דיירי בניין א‘ קומות 12-8 (אולם ים תיכון, בנין ב‘ קומה B2).
סגירה

סטנד אפ מוסיקלי אינטימי עם משה בקר


קראו עוד

חדר כושר

בין השעות 8:00-12:00.
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

חוג קרמיקה עם ענת שחר

מיזם קבוצתי חדש, מועדון צוותא בניין א' קומה B1.
סגירה

חוג קרמיקה עם ענת שחר


קראו עוד

התעמלות לגיל השלישי עם מירב

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

התעמלות לגיל השלישי עם מירב


קראו עוד

החוג לתיאטרון עם ג'וש שגיא

כיתת הקונכייה בניין ב' קומה M1.
סגירה

החוג לתיאטרון עם ג'וש שגיא


קראו עוד

בדים, טלאים ועוד - "אפליקציות רקומות על בגדים"

עם דניאלה, מועדון חברתי בניין א' קומה M1. בין השעות 16:00-18:00.
סגירה

בדים, טלאים ועוד - "אפליקציות רקומות על בגדים"


קראו עוד

פילאטיס עם נועה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M.
סגירה

פילאטיס עם נועה


קראו עוד

סטנד אפ מוסיקלי אינטימי עם משה בקר

17:00 דיירי בנין ב‘ קומות 6-M2, 18:15 דיירי בניין ב‘ קומות 12-7 (אולם ים תיכון, בנין ב‘ קומה B2)
סגירה

סטנד אפ מוסיקלי אינטימי עם משה בקר


קראו עוד

חדר כושר

בין השעות 8:00-12:00.
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

יוגה כיסאות עם שרית אבן בלינקי

לדיירי בניין א' אולם תרבות, בניין א׳ קומה M.
סגירה

יוגה כיסאות עם שרית אבן בלינקי


שעה נוספת: 10:00
קראו עוד

טאי צ'י עם אייל

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

טאי צ'י עם אייל


קראו עוד

ריקודים סלוניים עם נורית

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

ריקודים סלוניים עם נורית


קראו עוד

ציור, רישום ועוד

עם רינה רווה מועדון חברתי.
סגירה

ציור, רישום ועוד


קראו עוד

אלי גורנשטיין שר פרנק סינטרה

17:00 דיירי בנין א‘ קומות 7-3, 18:15 דיירי בניין א‘ קומות 12-8 (אולם ים תיכון, בנין ב‘ קומה B2)
סגירה

אלי גורנשטיין שר פרנק סינטרה


קראו עוד

חדר כושר

בין השעות 8:00-12:00.
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

מקהלה עם אבי כהן טריקה

אולם תרבות M1
סגירה

מקהלה עם אבי כהן טריקה


קראו עוד

ריקודי עם, שורות וסלוניים - חדש

עם נועם יערי פנורמה
סגירה

ריקודי עם, שורות וסלוניים - חדש


קראו עוד

תכשיטנות עם דניאלה

״שזירת פנינים וחרוזי סברובסקי" , מועדון חברתי. עד השעה 18:00.
סגירה

תכשיטנות עם דניאלה


קראו עוד

פילאטיס עם נועה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

פילאטיס עם נועה


קראו עוד

אלי גורנשטיין שר פרנק סינטרה

17:00 דיירי בנין ב‘ קומות 6-M2, 18:15 דיירי בניין ב‘ קומות 12-7 (אולם ים תיכון, בנין ב‘ קומה B2).
סגירה

אלי גורנשטיין שר פרנק סינטרה


קראו עוד

"עולם ומלואו" עם דן גלעדי

מועדון חברתי בניין א' קומה M1
סגירה

"עולם ומלואו" עם דן גלעדי


קראו עוד

קבלת שבת עם מוטי יעקבי

שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

קבלת שבת עם מוטי יעקבי


קראו עוד

קונצרט שבת

בתוכנית האומנותית: אסיה לוקשין - פסנתר, נטליה חיימוב - שירה. שימו לב! מספר המקומות מוגבל.
סגירה

קונצרט שבת


קראו עוד

חדר כושר

בין השעות : 8:00-12:00
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

תכשיטנות ועוד... יוצרים במקרמה עם דניאלה

עד 18:00, מועדון חברתי.
סגירה

תכשיטנות ועוד... יוצרים במקרמה עם דניאלה


קראו עוד

חגיגה בתנועה עם איציק ברזינר

16:30 - לדיירי בניין א', 17:20 לדיירי בניין ב'.
סגירה

חגיגה בתנועה עם איציק ברזינר


קראו עוד
חימר

ערב מרגש עם השחקן נתן דטנר

17:00 דיירי בנין א‘ קומות 7-3, 18:15 דיירי בניין א‘ קומות 12-8 (אולם ים תיכון, בנין ב‘ קומה B2).
סגירהחימר

ערב מרגש עם השחקן נתן דטנר


קראו עוד

חדר כושר

בין השעות : 8:00-12:00
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

הליכה נורדית בקבוצה עם עדה ליבוביץ (חדש)

נפגשים בלובי א'
סגירה

הליכה נורדית בקבוצה עם עדה ליבוביץ (חדש)


קראו עוד

פלדנקרייז מזרונים

עם מיכל סילבר, אולם ים תיכון ג' בניין ב קומה B2.
סגירה

פלדנקרייז מזרונים


קראו עוד

פלדנקרייז כסאות

עם מיכל סילבר, אולם ים תיכון ג' בניין ב קומה B2.
סגירה

פלדנקרייז כסאות


קראו עוד

ריקודי בטן עם יעלה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

ריקודי בטן עם יעלה


קראו עוד
חימר

ערב מרגש עם השחקן נתן דטנר

17:00 דיירי בנין ב‘ קומות 6-M2, 18:15 דיירי בניין ב‘ קומות 12-7 (אולם ים תיכון, בנין ב‘ קומה B2).
סגירהחימר

ערב מרגש עם השחקן נתן דטנר


קראו עוד

חוג קרמיקה עם ענת שחר

מיזם קבוצתי חדש, מועדון צוותא בניין א' קומה B1.
סגירה

חוג קרמיקה עם ענת שחר


קראו עוד

התעמלות לגיל השלישי עם מירב

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1
סגירה

התעמלות לגיל השלישי עם מירב


קראו עוד

החוג לתיאטרון עם ג'וש שגיא

כיתת הקונכייה בניין ב' קומה M1
סגירה

החוג לתיאטרון עם ג'וש שגיא


קראו עוד

בדים, טלאים ועוד - "אפליקציות רקומות על בגדים"

עם דניאלה, עד 18:00 (מועדון חברתי בניין א' קומה M1).
סגירה

בדים, טלאים ועוד - "אפליקציות רקומות על בגדים"


קראו עוד

פילאטיס עם נועה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

פילאטיס עם נועה


קראו עוד

חדר כושר

בין השעות 12:00 - 8:00.
סגירה

חדר כושר


קראו עוד
מדיטציה לאיזון בחיי היום יום

יוגה כיסאות עם שרית אבן בלינקי

לדיירי בניין א' אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירהמדיטציה לאיזון בחיי היום יום

יוגה כיסאות עם שרית אבן בלינקי


קראו עוד
מדיטציה לאיזון בחיי היום יום

יוגה כיסאות עם שרית אבן בלינקי

לדייריבניין ב' אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירהמדיטציה לאיזון בחיי היום יום

יוגה כיסאות עם שרית אבן בלינקי


קראו עוד

טאי צ'י עם אייל

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

טאי צ'י עם אייל


קראו עוד

ריקודים סלוניים עם נורית

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

ריקודים סלוניים עם נורית


קראו עוד

ציור, רישום ועוד עם רינה רווה

מועדון חברתי
סגירה

ציור, רישום ועוד עם רינה רווה


קראו עוד

הרצאה בנושא בטחון לאומי

מרצה: אלוף במיל גיורא איילנד. 17:00 דיירי בנין א‘ 18:15 דיירי בניין ב‘
סגירה

הרצאה בנושא בטחון לאומי


אולם ים תיכון, בנין ב‘ קומה B2
קראו עוד

חדר כושר

12:00 - 8:00
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

ריקודי עם, שורות וסלוניים - חדש

עם נועם יערי , פנורמה.
סגירה

ריקודי עם, שורות וסלוניים - חדש


קראו עוד

תכשיטנות עם דניאלה

״שזירת פנינים וחרוזי סברובסקי", מועדון חברתי (עד השעה 18:00).
סגירה

תכשיטנות עם דניאלה


קראו עוד

פילאטיס עם נועה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

פילאטיס עם נועה


קראו עוד

דוקו ישראלי - "ציפור בחדר"

סיפור חייה של תרצה אתר + שיחה עם הבמאי ארי דוידוביץ. שימו לב! ההקרנה והשיחה יארכו כשעה וחצי (מספר המקומות מוגבל)
סגירה

דוקו ישראלי - "ציפור בחדר"


קראו עוד

"עולם ומלואו" עם דן גלעדי

מועדון חברתי בניין א' קומה M1
סגירה

"עולם ומלואו" עם דן גלעדי


קראו עוד

קבלת שבת עם אשר לוי

שימו לב! מספר המקומות מוגבל.
סגירה

קבלת שבת עם אשר לוי


קראו עוד
קלידים

קונצרט שבת

בתוכנית האומנותית: מרינה ילצקי - פסנתר, מריה יופה - שירה שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירהקלידים

קונצרט שבת


קראו עוד

חדר כושר

12:00 - 8:00
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

תכשיטנות ועוד...

יוצרים במקרמה עם דניאלה, מועדון חברתי (עד 18:00).
סגירה

תכשיטנות ועוד...


קראו עוד

חגיגה בתנועה עם איציק ברזינר

16:30 - לדיירי בניין א', 17:20 - לדיירי בניין ב'.
סגירה

חגיגה בתנועה עם איציק ברזינר


קראו עוד

חדר כושר

12:00 - 8:00.
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

הליכה נורדית בקבוצה עם עדה ליבוביץ - חדש

נפגשים בלובי א'
סגירה

הליכה נורדית בקבוצה עם עדה ליבוביץ - חדש


קראו עוד

פלדנקרייז מזרונים

עם מיכל סילבר, אולם ים תיכון ג' בניין ב קומה B2.
סגירה

פלדנקרייז מזרונים


קראו עוד

פלדנקרייז כסאות

עם מיכל סילבר , אולם ים תיכון ג' בניין ב קומה B2.
סגירה

פלדנקרייז כסאות


קראו עוד

ריקודי בטן עם יעלה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

ריקודי בטן עם יעלה


קראו עוד

לרגל שבוע הספר נארח את הסופרת יוכי ברנדס

17:00 דיירי בנין א‘, 18:15 דיירי בניין ב‘
סגירה

לרגל שבוע הספר נארח את הסופרת יוכי ברנדס


אולם ים תיכון, בנין ב‘ קומה B2.
קראו עוד

חדר כושר

12:00 - 8:00.
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

חוג קרמיקה עם ענת שחר

מועדון צוותא בניין א' קומה B1 (מיזם קבוצתי חדש).
סגירה

חוג קרמיקה עם ענת שחר


קראו עוד

התעמלות לגיל השלישי עם מירב

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1
סגירה

התעמלות לגיל השלישי עם מירב


קראו עוד

החוג לתיאטרון עם ג'וש שגיא

כיתת הקונכייה בניין ב' קומה M1
סגירה

החוג לתיאטרון עם ג'וש שגיא


קראו עוד

בדים, טלאים ועוד - "אפליקציות רקומות על בגדים"

עם דניאלה, מועדון חברתי בניין א' קומה M1.
סגירה

בדים, טלאים ועוד - "אפליקציות רקומות על בגדים"


קראו עוד

פילאטיס עם נועה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

פילאטיס עם נועה


קראו עוד

ערב מוסיקלי עם אסף אמדורסקי

17:00 דיירי בנין א‘ קומות 7-3, 18:15 דיירי בניין א‘ קומות 12-8
סגירה

ערב מוסיקלי עם אסף אמדורסקי


אולם ים תיכון, בנין ב‘ קומה B2
קראו עוד

חדר כושר

12:00 - 8:00
סגירה

חדר כושר


קראו עוד
מדיטציה לאיזון בחיי היום יום

יוגה כיסאות עם שרית אבן בלינקי

9:00 - לדיירי בניין א', 10:00 - לדיירי בניין ב' (אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1).
סגירהמדיטציה לאיזון בחיי היום יום

יוגה כיסאות עם שרית אבן בלינקי


קראו עוד

טאי צ'י עם אייל

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1
סגירה

טאי צ'י עם אייל


קראו עוד

ריקודים סלוניים עם נורית

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1
סגירה

ריקודים סלוניים עם נורית


קראו עוד

ציור, רישום ועוד

עם רינה רווה , מועדון חברתי.
סגירה

ציור, רישום ועוד


קראו עוד

ערב מוסיקלי עם אסף אמדורסקי

18:00 דיירי בנין ב‘ קומות 6-M2, 18:15 דיירי בניין ב‘ קומות 12-7
סגירה

ערב מוסיקלי עם אסף אמדורסקי


אולם ים תיכון, בנין ב‘ קומה B2
קראו עוד

חדר כושר

12:00 - 8:00
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

מקהלה עם אבי כהן טריקה

אולם תרבות M1
סגירה

מקהלה עם אבי כהן טריקה


קראו עוד

ריקודי עם, שורות וסלוניים - חדש

עם נועם יערי, פנורמה.
סגירה

ריקודי עם, שורות וסלוניים - חדש


קראו עוד

תכשיטנות עם דניאלה- ״שזירת פנינים וחרוזי סברובסקי"

מועדון חברתי ( עד 18:00)
סגירה

תכשיטנות עם דניאלה- ״שזירת פנינים וחרוזי סברובסקי"


קראו עוד

פילאטיס עם נועה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

פילאטיס עם נועה


קראו עוד

איטליה - חבל קמפניה בדגש ארכאולוגי

מרצה: יוסי כנר, שימו לב! מספר המקומות מוגבל.
סגירה

איטליה - חבל קמפניה בדגש ארכאולוגי


קראו עוד

"עולם ומלואו" עם דן גלעד

מועדון חברתי בניין א' קומה M1
סגירה

"עולם ומלואו" עם דן גלעד


קראו עוד

קבלת שבת עם דניאל תמיר

שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

קבלת שבת עם דניאל תמיר


קראו עוד

קונצרט שבת

בתוכנית האומנותית: יעקב יכנין – קלרניט, טניה אמספוסלבסקי - פסנתר. שימו לב! מספר המקומות מוגבל.
סגירה

קונצרט שבת


קראו עוד

חדר כושר

12:00 - 8:00
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

תכשיטנות ועוד...

יוצרים במקרמה עם דניאלה , מועדון חברתי ( עד 18:00).
סגירה

תכשיטנות ועוד...


קראו עוד

חגיגה בתנועה עם איציק ברזינר

16:30 - לדיירי בניין א' 17:20 - לדיירי בניין ב'
סגירה

חגיגה בתנועה עם איציק ברזינר


קראו עוד

חדר כושר

12:00 - 8:00.
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

הליכה נורדית בקבוצה עם עדה ליבוביץ- חדש

נפגשים בלובי א'
סגירה

הליכה נורדית בקבוצה עם עדה ליבוביץ- חדש


קראו עוד

פלדנקרייז מזרונים

עם מיכל סילבר, אולם ים תיכון ג' בניין ב קומה B2.
סגירה

פלדנקרייז מזרונים


קראו עוד

פלדנקרייז כסאות

עם מיכל סילבר, אולם ים תיכון ג' בניין ב קומה B2.
סגירה

פלדנקרייז כסאות


קראו עוד

ריקודי בטן עם יעלה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1
סגירה

ריקודי בטן עם יעלה


קראו עוד

סיפורים מהחיים

מרצה: העיתונאי רוני קובן. 17:00 -דיירי בנין א', 18:15 דיירי בניין ב'
סגירה

סיפורים מהחיים


אולם ים תיכון, בנין ב' קומה B2.
קראו עוד

חדר כושר

12:00 - 8:00
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

חוג קרמיקה עם ענת שחר

מיזם קבוצתי חדש, מועדון צוותא בניין א' קומה B1.
סגירה

חוג קרמיקה עם ענת שחר


קראו עוד

התעמלות לגיל השלישי עם מירב

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1
סגירה

התעמלות לגיל השלישי עם מירב


קראו עוד

החוג לתיאטרון עם ג'וש שגיא

כיתת הקונכייה בניין ב' קומה M1
סגירה

החוג לתיאטרון עם ג'וש שגיא


קראו עוד

בדים, טלאים ועוד - "אפליקציות רקומות על בגדים"

עם דניאלה, מועדון חברתי בניין א' קומה M1 (עד 18:00).
סגירה

בדים, טלאים ועוד - "אפליקציות רקומות על בגדים"


קראו עוד

פילאטיס עם נועה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1
סגירה

פילאטיס עם נועה


קראו עוד

חדר כושר

12:00 - 8:00,
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

יוגה כיסאות עם שרית אבן בלינקי

9:00 - לדיירי בניין א' 10:00 - לדיירי בניין ב'
סגירה

יוגה כיסאות עם שרית אבן בלינקי


אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1
קראו עוד

טאי צ'י עם אייל

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1
סגירה

טאי צ'י עם אייל


קראו עוד

ריקודים סלוניים עם נורית

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1
סגירה

ריקודים סלוניים עם נורית


קראו עוד

ציור, רישום ועוד

עם רינה רווה, מועדון חברתי.
סגירה

ציור, רישום ועוד


קראו עוד

ערב ג'אז עם ענקי הג'אז הישראלי

אלברט פיימנטה, אהרל'ה קמינסקי ודני גוטפריד. 17:00 - דיירי בנין א' קומות 3-7, 18:15 - דיירי בניין א' קומות 12-8.
סגירה

ערב ג'אז עם ענקי הג'אז הישראלי


אולם ים תיכון, בנין ב‘ קומה B2
קראו עוד

חדר כושר

12:00 - 8:00
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

מקהלה עם אבי כהן טריקה

אולם תרבות M1
סגירה

מקהלה עם אבי כהן טריקה


קראו עוד

ריקודי עם, שורות וסלוניים - חדש

עם נועם יערי, פנורמה.
סגירה

ריקודי עם, שורות וסלוניים - חדש


קראו עוד

תכשיטנות עם דניאלה - ״שזירת פנינים וחרוזי סברובסקי"

מועדון חברתי (עד 18:00).
סגירה

תכשיטנות עם דניאלה - ״שזירת פנינים וחרוזי סברובסקי"


קראו עוד

פילאטיס עם נועה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

פילאטיס עם נועה


קראו עוד

ערב ג'אז עם ענקי הג'אז הישראלי

אלברט פיימנטה, אהרל'ה קמינסקי ודני גוטפריד. 17:00 - דיירי בנין ב‘ קומות 6-M2, 18:15 - דיירי בניין ב‘ קומות 12-7
סגירה

ערב ג'אז עם ענקי הג'אז הישראלי


אולם ים תיכון, בנין ב‘ קומה B2
קראו עוד

"עולם ומלואו" עם דן גלעדי

מועדון חברתי בניין א' קומה M1
סגירה

"עולם ומלואו" עם דן גלעדי


קראו עוד

קבלת שבת עם עופר ורונן

שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

קבלת שבת עם עופר ורונן


קראו עוד

קונצרט שבת

בתוכנית האומנותית: דורה פיינמן עם פבל פוגורולסקי - פסנתר, שימו לב! מספר המקומות מוגבל.
סגירה

קונצרט שבת


קראו עוד

חדר כושר

סגירה

חדר כושר


קראו עוד

תכשיטנות ועוד...

יוצרים במקרמה עם דניאלה , מועדון חברתי (עד 18:00).
סגירה

תכשיטנות ועוד...


קראו עוד

חגיגה בתנועה עם איציק ברזינר

16:30 - לדיירי בניין א' , 17:20 - לדיירי בניין ב'
סגירה

חגיגה בתנועה עם איציק ברזינר


קראו עוד

המופע: רפסודיה בשניים

עם אורי הרפז (צמד הפרברים) ויוסי גרושקה (אקורדיון), 17:00 - דיירי בנין א' קומות 3-7 18:15 - דיירי בניין א' קומות 12-8
סגירה

המופע: רפסודיה בשניים


אולם ים תיכון, בנין ב' קומה B2
קראו עוד

חדר כושר

12:00 - 8:00
סגירה

חדר כושר


קראו עוד

הליכה נורדית בקבוצה עם עדה ליבוביץ- חדש

נפגשים בלובי א'
סגירה

הליכה נורדית בקבוצה עם עדה ליבוביץ- חדש


קראו עוד

פלדנקרייז מזרונים עם מיכל סילבר

אולם ים תיכון ג' בניין ב קומה B2
סגירה

פלדנקרייז מזרונים עם מיכל סילבר


קראו עוד

פלדנקרייז כסאות עם מיכל סילבר

אולם ים תיכון ג' בניין ב קומה B2
סגירה

פלדנקרייז כסאות עם מיכל סילבר


קראו עוד

ריקודי בטן עם יעלה

אולם תרבות, בניין א׳ קומה M1.
סגירה

ריקודי בטן עם יעלה


קראו עוד

המופע: רפסודיה בשניים

עם אורי הרפז (צמד הפרברים) ויוסי גרושקה (אקורדיון), 17:00- דיירי בנין ב‘ קומות 6-M2 18:15 - דיירי בניין ב‘ קומות 12-7
סגירה

המופע: רפסודיה בשניים


אולם ים תיכון, בנין ב' קומה B2
קראו עוד

ערב שירים מתורגמים מיידיש ועוד עם חמי רודנר ואביו עמוס רודנר

אולם ים תיכון : 17:00 דיירי בניין ב’ קומות M2-6 18:15 דיירי בניין ב’ קומות 7-1
סגירה

ערב שירים מתורגמים מיידיש ועוד עם חמי רודנר ואביו עמוס רודנר


קראו עוד

צביקה קרוכמל - “סודות מחדר החקירות”

מפרשת רמי דותן לפרשת הצוללות, חלק א’ - מסדרת “סודות מחדר החקירות” מרצה: צביקה קרוכמל אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

צביקה קרוכמל - “סודות מחדר החקירות”


קראו עוד

מועדון זמר עם הלל יגל

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B
סגירה

מועדון זמר עם הלל יגל


קראו עוד

קבלת שבת עם אומן החצוצרה רפי דוידוב

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

קבלת שבת עם אומן החצוצרה רפי דוידוב


קראו עוד

קונצרט שבת בתוכנית האומנותית - אירה בל “מדרום אמריקה באהבה”

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 18:00 קבלת שבת עם אומן שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

קונצרט שבת בתוכנית האומנותית - אירה בל “מדרום אמריקה באהבה”


קראו עוד

זורבה היווני - אומן החיים

מרצה: עמי רוניס אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

זורבה היווני - אומן החיים


קראו עוד

ד”ר מאור כהן - 100 שנים מהיום

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

ד”ר מאור כהן - 100 שנים מהיום


קראו עוד

אביבה תומר - מיכלאנג’לו והקפלה הסיסטינית

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

אביבה תומר - מיכלאנג’לו והקפלה הסיסטינית


קראו עוד

קבלת שבת עם לוטם ורטמן

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

קבלת שבת עם לוטם ורטמן


קראו עוד

קונצרט שבת בתוכנית האומנותית - דינה טננבאום - פסנתר עמיר נוי - חליל צד

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

קונצרט שבת בתוכנית האומנותית - דינה טננבאום - פסנתר עמיר נוי - חליל צד


קראו עוד

ליאור מנור - כשחוש ההומור פוגש את החוש השישי מופע של אומן החושים

-17:00 לדיירי בניין א’ 18:15 לדיירי בניין ב’ אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

ליאור מנור - כשחוש ההומור פוגש את החוש השישי מופע של אומן החושים


קראו עוד

הלנה כגן - רופאה פורצת דרך מרצה: אביבה גרשלר

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

הלנה כגן - רופאה פורצת דרך מרצה: אביבה גרשלר


קראו עוד

קבלת שבת עם גידי סיוון

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

קבלת שבת עם גידי סיוון


קראו עוד

דוקו ישראלי - ”שומרת נגיעה” ולאחריו שיחה עם הבמאית ליאת דאודי

שימו לב! ההקרנה והשיחה יארכו כשעה וחצי אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

דוקו ישראלי - ”שומרת נגיעה” ולאחריו שיחה עם הבמאית ליאת דאודי


קראו עוד

ישן וחדש בהרמוניה מופלאה” - חלק ב’ אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה


קראו עוד

קבלת שבת עם אילנה חן

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

קבלת שבת עם אילנה חן


קראו עוד

קונצרט שבת

בתוכנית האומנותית - משה לרנר - כינור יאנינה קודליק - פסנתר
סגירה

קונצרט שבת


קראו עוד

שלומית אהרון בהופעה אינטימית

-17:00 לדיירי בניין א’ 18:15 לדיירי בניין ב’ אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

שלומית אהרון בהופעה אינטימית


קראו עוד

צביקה קרוכמל - “סודות מחדר החקירות”

מפרשת רמי דותן לפרשת הצוללות, חלק ב’ - מסדרת “סודות מחדר החקירות” מרצה: צביקה קרוכמל אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

צביקה קרוכמל - “סודות מחדר החקירות”


קראו עוד

ערב משפחתי עם הדיירת צביה אביטל ובתה הזמרת יעלה אביטל

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

ערב משפחתי עם הדיירת צביה אביטל ובתה הזמרת יעלה אביטל


קראו עוד

אבי צפדיה - תמונת המצב במזה”ת בתום תקופת הקורונה

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

אבי צפדיה - תמונת המצב במזה”ת בתום תקופת הקורונה


קראו עוד

דניאל וינברגר - מנח ועד דיוניסוס - תעשיית היין בימי קדם מרצה

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

דניאל וינברגר - מנח ועד דיוניסוס - תעשיית היין בימי קדם מרצה


קראו עוד

קבלת שבת עם עוזי רוזנבלט

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

קבלת שבת עם עוזי רוזנבלט


קראו עוד

11:00 קונצרט שבת בתוכנית האומנותית - ולדימיר צ’רנומורדיק- קלרניט בלה שטיינבוק- פסנתר

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

11:00 קונצרט שבת בתוכנית האומנותית - ולדימיר צ’רנומורדיק- קלרניט בלה שטיינבוק- פסנתר


קראו עוד

בוק סרפינג

הנושא הפעם: מותר ואסור בספריית הבית, אנא הרשמו בקבלה א'
סגירה

בוק סרפינג


קראו עוד
קלידים

שירה בציבור עם ארז שמואלי אור שמיר - קלידים

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירהקלידים

שירה בציבור עם ארז שמואלי אור שמיר - קלידים


קראו עוד

רביעיה קאמרית של נגני הפילהרמונית בתוכנית: פניני המוזיקה הקלה

17:00 - לדיירי בניין א’ -18:15 לדיירי בניין ב’ אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

רביעיה קאמרית של נגני הפילהרמונית בתוכנית: פניני המוזיקה הקלה


קראו עוד

דן ביילסקי - אקטואליה

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

דן ביילסקי - אקטואליה


קראו עוד

יוסי נגר - עלילת דמשק-צרפת והיהודים

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

יוסי נגר - עלילת דמשק-צרפת והיהודים


קראו עוד

קבלת שבת עם גידי סיוון

אולם ים תיכון, בניין ב’ קומה B2 שימו לב! מספר המקומות מוגבל
סגירה

קבלת שבת עם גידי סיוון


קראו עוד

הקמפוס בבת ים

לרשימת כל הקורסים בקמפוס
צרו עמנו קשר