מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

כך תעברו לדיור מוגן ותישארו קרוב למשפחה

דיור מוגן נחשב לפתרון המגורים המוביל בעולם לגיל השלישי. חיי החברה התוססים, שפע הפעילויות ומגוון אפשרויות הבילוי, הופכים אותו לבחירה נהדרת. כדי להפוך את הבחירה למושלמת, חשוב לבחור בדיור מוגן אשר יאפשר לכם להישאר קרובים למשפחה שלכם וליהנות מקשר קבוע עם האנשים היקרים לכם מכל. הנה כמה דרכים פשוטות לעשות זאת.

 קרובים להורים שלנו

בחרו בדיור מוגן אשר נמצא בקרבת המשפחה

כדאי לבחור בדיור מוגן הנמצא במרחק קצר מבני המשפחה והאנשים הקרובים אליכם. זאת על מנת שבמקרה בו רוצים לראות את אותם אנשים קרובים, המפגש אינו יהפוך למטלה כבדה. המרחק הקצר בין בית דיור מוגן לבין האנשים הקרובים אליכם מבטיח שתישארו קרובים למשפחה הקרובה ותוכלו ליהנות מביקורים תכופים יותר מאי פעם. המרחק הקצר יאפשר גם לנכדים שלכם להגיע אליכם באופן עצמאי. כך תוכלו לראות אותם גדלים ולחלוק איתם זמן איכות של ממש. מגורים באותה העיר, מהווים ערובה לקשרים קרובים עם המשפחה שלכם.

העדיפו דיור מוגן שממוקם בסמיכות לצירי התנועה הראשיים

מומלץ להעדיף דיור מוגן אשר שוכן בסמיכות לצירי התנועה הראשיים ואשר יאפשר לילדים שלכם להגיע אליכם בקלות. מומלץ לבדוק את המיקום המדויק של הבית הרבה לפני שמחליטים לעבור אליו ולשים לב לכך שהדיור המוגן יהיה קרוב ליציאות של נתיבי התנועה המרכזיים. חשוב גם לבדוק אם קיים חניון גדול בקרבת הבית החדש שלכם. חניון שכזה יתרום לנוחות של כל ביקור וימנע בזבוז זמן יקר בכל פעם שהמשפחה מגיעה.

בדקו את איכות התחבורה הציבורית אשר קיימת במקום

חשוב לבדוק את אפשרויות התחבורה הציבורית ואת קירבת התחנות השונות אל ביתכם החדש. העדיפו לבחור בדיור מוגן אשר ממוקם בסמיכות למגוון של תחנות אוטובוס ותחנות רכבת מרכזיות. תחבורה ציבורית איכותית תאפשר לכם להתראות עם ילדיכם בכל עת ותעניק לכם עצמאות תחבורתית מלאה בכל רגע. תדירות הקווים ומגוון האפשרויות התחבורתיות יאפשרו לכם להישאר קרובים למשפחה שלכם.

שימו לב לאפשרויות האירוח שלכם בבית החדש

דיור מוגן איכותי יעניק לכם סביבה מושלמת לאירוח ויאפשר לכם ליהנות ממגוון של פעילויות משותפות עם הילדים והנכדים שלכם. בחירה בפתרון דיור מוגן בשרון מבית מגדלי הים התיכון, יספק לכם הזדמנות לארח את כל הילדים והנכדים בלובי המפואר, בבית הקפה הקסום או בדירה המרווחת שלכם. אגב, בסניף הירושלמי של מגדלי הים התיכון, נערך לאחרונה מפגש טכנולוגי אשר שבר את מחיצות הגיל והפגיש סבים ונכדים למרתון טכנולוגי ייחודי.

הקפידו לבחור בדיור מוגן שקרוב למרכזים התרבותיים המובילים

שמירה על קשר איכותי אולי מתחילה בביקורים תכופים, אך היא ממשיכה ביצירה של חוויות חדשות ובילויים משותפים. מסיבה זו חשוב לבחור בדיור מוגן אשר שוכן ליד מוסדות התרבות והגסטרונומיה האהובים עליכם ועל הנכדים שלכם. באופן זה , תוכלו לנצל כל ביקור ליציאה משותפת להצגות, מסעדות ותערוכת מעניינות. אחרי הכל, אין כמו ליצור זיכרונות חדשים עם האנשים הכי חשובים לכם ואין שום סיבה שתשנו זאת רק כי אתם עוברים דירה.

לסיכום, הקפידו על המיקום הגאוגרפי של הדיור המוגן והעדיפו פתרון מגורים אשר יתחשב בצרכים האובייקטיביים שלכם. במידה והילדים שלכם גרים בנתניה או בהרצליה לדוגמא, פשוט בחרו דיור מוגן בשרון ותיהנו מביקורים תכופים וקשר חם עם האנשים שהכי חשובים לכם.

צרו עמנו קשר