מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x

קשר משפחתי במגדלי הים התיכון

אנו במגדלי הים התיכון רואים בדייר כמו גם בכל בני משפחתו המורחבת, קהילה אחת גדולה ומקפידים על בניית תכנית תרבותית מעניינת ומגוונת גם עבורם. אנחנו מאמינים שהקשר הבין דורי עושה טוב לכולנו, ועומלים על מנת לייצר עניין למנעד גילים רחב ולכל בני המשפחה:
לנכדים ולנינים הקטנים – פעילות לגיל הרך.
לנכדים הבוגרים מופעים ופעילות ספורט, כמו גם שלל אירועים, הרצאות וטיולים לכל בני המשפחה.

דיור מוגן תורם לקשר משפחתי

קשר בין-דורי
מגוון פעילויות ואירועים לחיזוק הקשר
חופשים, חגים ואירועים מיוחדים – תמיד נשמח לציין ולחגוג אותם עם האנשים שאנחנו הכי אוהבים – בני המשפחה שלנו. אז מלבד הביקורים השוטפים והקשר היומיומי, אתם מוזמנים לקחת חלק גם בפעילויות המיוחדות שתכננו לכם ולאנשים החשובים בחייכם.

קייטנת קיץ לנכדי וניני הדיירים
קייטנת קיץ בת חמישה ימים המתקיימת בבית בנורדיה בחודש אוגוסט, לנכדי ולניני הדיירים. הקייטנה שופעת פעילויות לילדים כדוגמת: סדנת לוליינות, סדנת גרפיטי, עבודות יצירה, הפנינג מים בבריכה ועוד.

כמובן שלא נשכח לשלב גם פעילויות ילדים וסבים / סבתות – בסדנת התופים, או הקרמיקה, אך גולת הכותרת של הקייטנה היא "סבתא סנדוויץ'" – ארוחת בוקר מעשה ידיהן של דיירות הבית בטעם של פעם.

שלום כיתה א'
במהלך חודש אוגוסט, ולקראת פתיחת שנת הלימודים לתלמידי בתי הספר, נערך אירוע רשתי לנכדי/ניני הדיירים העולים לכיתה א'. הפנינג חגיגי לכל המשפחה המתקיים בבית בצומת סביון.

שבתות, חגים ומועדים
שבתות, חגים ומועדים הם אבן שואבת של בני המשפחה המורחבת לסבא / סבתא. פעילויות רב גוניות, סדנאות יצירה, הצגות ומופעים, הם רק חלק קטן משפע הפעילויות שממתינות לנכדים בלוח התרבות של סבא וסבתא. לבני המשפחה נותר רק "לסמן" ביומן ולהמתין בשקיקה לבוא השבת או החג.

עם הפנים לקהילה
חיזוק הקשר עם הקהילה בבית, כמו גם זו הסובבת אותו, היא נר לרגלינו. אנו שוקדים תמיד על שיתופי פעולה עם הקהילה, ותרים תמיד אחר הזדמנויות להעניק לקהילה מההון האנושי שלנו, העושר התרבותי שלנו וממתקני הבית שלנו.

בימה חופשית
מתן בימה חופשית לדיירים ובני משפחותיהם לשתף מידיעותיהם וניסיון חייהם באמצעות הרצאות, סמינרים ועוד, ולהצגת עבודות אמנות באמצעות תערוכות.

סדנת תפירה וסריגה
סטודיו למלאכת תפירה וסריגה בניהולן של דיירות מתנדבות, אשר כל הכנסותיו ממכירת העבודות הנרקמות בסטודיו הן קודש לרפואת ילדים חולי סרטן.

שיתוף פעולה עם מכבי תל אביב בכדורסל
שיתוף הפעולה כולל כרטיסים לסיור במוזיאון הקבוצה המכונה "היכל התהילה" בהדרכתו של גדול הקלעים בישראל – דורון ג'מצ'י, וצפייה במשחקי ליגה נבחרים.
כל דייר רשאי לרכוש מס' כרטיסים בלתי מוגבל – לחברים ולבני המשפחה – בעלות של 30 ₪ בלבד לכרטיס.

צרו עמנו קשר