מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין - גמר היורוליג וכוס בירה קרה

אתי כהן, מנהלת תרבות, סביון בית בוטיק
לכבוד סיום עונת היורוליג ובעקבות חנוכת סביון בית הבוטיק שלנו, החלטנו להפיק ארוע רב דורי מיוחד שבו הוזמנו 3 דורות – סבא וסבתא, בניהם, ונכדיהם לצפות יחד בפטיו הבית במשחק חצי הגמר.
בפטיו, שגם הוא עבר כמו כל שטחי הציבור של הבית 'מתיחת פנים', הותקן מסך ענק ועליו הוקרן המשחק וכדי להיכנס לאווירה, החגיגה האמתית התחילה הרבה קודם כשנפגשנו כבר בשעה 19:00 לחגיגת בירה, נשנושים ומוזיקת קנטרי עליזה ומקפיצה.
וכיאה לבית בוטיק, הפקנו במיוחד עבור הבית שלנו בירה ישראלית מקורית !
הסומלייה גדי דביר רקח לנו במיוחד במבשלת הבירה שלו את הבירה שלנו – "ביר סביון" והשקנו אותה לראשונה בחגיגיות בערב זה.
במקביל לבירת הבית, פתחנו חופשי על הבר ברזי בירה ממגוון סוגים הכל על טהרת הבירות הישראליות – 'כחול לבן'. גדי הסביר וסיפר לנו על סצנת הבירות הישראליות שמתפתחת ותופסת תאוצה בארץ ושיתף אותנו ברזי הבירה. כטוב ליבנו בבירה שרנו, צחקנו ורקדנו לצלילי מוזיקת הקאנטרי של להקת אלבמה.

בחדשות ערוץ 13 שמעו על האירוע ושלחו במיוחד את הכתב עמית קוטלר לסקר את החגיגה. לא בכל יום הנכדים מגיעים לצפות במשחק עם סבא וסבתא במיוחד שעד לא מזמן שהו המבוגרים ב"קפסולה" משל עצמם ולא ויכלו לארח בני משפחה. זו אולי גם הסיבה לשמחה הרבה שהייתה בערב כשהנכדים ציינו שמזמן לא בילו כך בצוותא ומי חלם שדווקא עם סבא וסבתא תהייה כזאת מסיבה אחרי תקופה כה ארוכה שלא רקדנו והשתוללנו. כמובן שגם הימרנו על הקבוצה המנצחת.
רני הבת של הדיירת שושנה פלדמן סיכמה את חווייתה מהמפגש:
"מזג האוויר התגייס לטובתנו, הייתה אווירה נעימה עם מבחר בירות בוטיק ייחודיות וטעימות ללא הגבלה עם שפע חטיפים משתלבים ולא רק זאת, בסיום האירוע קיבלנו גם בקבוק בירה מתנה של ה"ביר סביון". הצוות היה אדיב והאירוע לשביעות רצון הדיירים והאורחים. המשחק הוקרן במקרן איכותי על מסך גדול והייתה אווירה של שמחה אמתית. בהחלט ערב קסום ונפלא!"

צרו עמנו קשר