מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין: דואט ירושלמי

"אוויר הרים צלול כיין"  .. אח ירושלים ירושלים ..  הגענו אל העיר ואל הבית לחגוג

בפעם הראשונה  אירוע רשתי בבית בירושלים אשר בשכונת ארנונה שבעיר.

 דואט ירושלמי במגדלי הים התיכון

דיירי כל הבתים שלנו במגדלי הים התיכון, הגיעו בשיירת אוטובוסים נוחים לפתחו של הבית ונכנסו תחת שער בלונים מרהיב לרחבה המוצלת.  וכן, לא היה צורך בחילי חטיבת הצנחנים או בדרך בורמה כדי להגיע לעיר התוססת ירושלים והדיירים הסתפקו בשלשיית כליזמרים ירושלמית אותנטית שקיבלה פניהם בכינור וקלרינט והנציחה את בואם למזכרת במצלמת רחוב.

לאחר התרעננות, שתייה קרה וכיבוד התיישבו הדיירים אל מול הבית המרשים שם פגשו את דיירינו הנרגשים, דיירי הבית בירושלים, המציע דיור מוגן בירושלים, הנרגשים שזו להם הפעם הראשונה לארח את חבריהם כאן אצלנו בירושלים.

דן כנר, המגיש והמנחה הידוע, החל את המופע המצוין בכיכובם של הזמרת שלומית אהרון הזכורה לכולם משלישית "הכל  עובר חביבי"  לצד זמר האופרה הישראלית הטנור יותם כהן.

המופע בשילוב 5 נגנים שילב את שירי ירושלים יחד עם שאנסונים וקטעי אופרה נפלאים שהשתלבו בהרמוניה חגיגית ומיוחדת על רקע עמודי הכניסה המפוארים של הבית.

10 קבין של הנאה ממופעים ירדו לעולם … וביום זה קטף "הבית בירושלים"  לפחות 9…..!!

צרו עמנו קשר