מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין – הפסנתר, הקסם והחידה – גיל שוחט

אנו חיים ונושמים מוזיקה ביום יום גם כשאיננו מתכוונים לכך. אפילו כשאנחנו עולים במעלית או ממתינים בקו למענה אנושי והמוזיקה מתנגנת לה ברקע . מחקרים מדברים על זה שמוזיקה היא לא רק דבר שאנו מאזינים לו, יש לה השפעה מאוד גדולה על החיים שלנו – היא משפיעה על מצב הרוח שלנו, על רמת הריכוז שלנו, מרגיעה ואפילו יש בה הכוח לרפא ולשפר זיכרון.  לכן היה חשוב לנו להביא במסגרת קמפוס המגדלים סדרת קיץ מוזיקאלית שבנוסף להנאה הצרופה שבה גם תתרום למשתתפים עוד הרבה ערכים מוספים כפי שמניתי.

וכמו תמיד,  כשאנו מחליטים להתמקד בתחום מסוים אנו עושים זאת עם הטוב ביותר בתחום. ומי אם לא גיל שוחט עונה על הגדרה זו ולכן נבחר להוביל את הסדרה. גיל שוחט הלחין  9 סימפוניות, 12 קונצרטים לכלי סולו ותזמורת, 4 אופרות ויותר מ-50 יצירות קאמריות ויצירות לכלי סולו. לצד היותו מוסיקאי מוכשר ופסנתרן מצטיין, גיל מנחה ומרצה מרתק ואת הסדרה בנה ויצר במיוחד עבורנו.

הקורס עוסק ביצירות מוסיקליות המשלבות את מלך הכלים – הפסנתר. בסדרה ארבעה מפגשים שהם רסיטלים מלאים. בכל מיפגש פוגשים מלחינים של הפסנתר ולומדים  על תרומתם הייחודית למוסיקה בכלל ולמוסיקה לפסנתר בפרט. המפגשים כולם חווייתיים ומשלבים ניתוח היצירות, הדגמות וביצועים חיים.

צרו עמנו קשר