מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין - חגיגות ה-20 לבית בנורדיה

חגיגות ה-20 לבית בנורדיה
רחבת הדשא הגדול והירוק של הבית בנורדיה, כפר הגמלאים שלנו, ידעה שמחות רבות ושלל אירועים צבעוניים ומיוחדים. אירועים רשתיים כמו פסטיבל המחולות שלנו – 'רוקדים בלבן' ; אירועים משפחתיים כמו 'מסיבת הקיץ'; אירועים למושב כולו כמו 'שוק הלילה' או 'כנס המתגייסים' ועוד.
אולם, שום דבר לא הכין את דיירי הכפר להתרגשות כמו זו שאחזה בהם בחגיגת יום הולדת 20 של הכפר. אולי זו הקורונה, שמצד אחד אפשרה לנו כבר לייצר התכנסות שכזו, אבל עדין חייבה אותנו על מסגרת של תושבי הכפר בלבד ללא אורחים, ואולי זו התוכנית האמנותית שאותה הובילו הפעם הדיירים לצד אמנים יידועי שם מהשורה הראשונה.
ישי עמרמי, דייר הבית היה היועץ האמנותי של הפקת ארוע חגיגות ה-20 לבית. ישי, שמש בעברו קצין חינוך בחטיבת הנחל, סגן קצין חינוך ראשי ובהמשך הקריירה שימש מנכ"ל תיאטרון ירושלים ומנכ"ל יד ושם והיה נרגש ביותר לחזור לתפקידי העבר ולחבוש את כובע היועץ אומנותי של הערב. ואכן, ישי הכין אירוע יחיד ומיוחד במינו – מופע מחווה ללהקות הצבאיות עם מיטב הקלאסיקות הישראליות. בין האמנים שלקחו חלק – שולה חן, ששי קשת, טוביה צפיר, אופירה גלוסקה וסי הימן.
עבור ישי הייתה זו סגירת מעגל מרגשת במיוחד שכן כל האמנים שהופיעו באירוע היו תחת פיקודו בלהקות הצבאיות. את הערב הנחה יואב גינאי והניהול המוסיקלי הופקד בידיו של המוסיקאי המוכשר אורי קריב.
צוות הבית הכין לדיירים הפתעה כשכולם עלו על מדים ועל הבמה בשרשרת שירי הלהקות הצבאיות.

צרו עמנו קשר