מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין: חידוש וריענון ל"קפה מוצ"ש"

בתכנית חדשה שקרמה עור וגידים תודות לקבוצת דיירות נמרצת. כל המערך שוּנה, נרכשו מערכות כלים יפות ומזמינות כשהכל כמו מבצע צבאי מתוקתק עד הפרט האחרון.

ההתכנסות נקבעה לשעה שש בערב. ישבנו ליד שולחנות מכוסים מפות, סידורי פרחים, תרמוס מים רותחים, תפריט מסוגנן ומעוצב שהציג מבחר סוגי עוגות ומאפים הכל מאוד מכובד ומקצועי. הפרסום היה כל כך מוצלח, שעורר ציפיות גם בקרב דיירים שבדרך כלל אינם פוקדים את מפגש מוצא"ש.

הלובי כולו לבש אווירת חג. הרחבה התמלאה בשולחנות ערוכים. בקפטריה התמלאו השולחנות בעשרות מסובים. מי שגנב את ההצגה ללא ספק היו אלו צבא המארחות המתנדבות, חֲגוּרוֹת סינרים לבנים יפים שעוצבו ונתפרו במיוחד למטרה זו באדיבות נשות מועדון צוותא שלנו שקבלו את הנוכחים בחיוך מזמין וכיוונו את הקהל למקומות פנויים.

השרות היה זריז, יעיל ומדויק. ממש מקצועי, כצפוי ממקום כל כך מהודר. אי אפשר היה שלא להרגיש גאווה והתרוממות רוח לנוכח ההתגייסות הכללית והאווירה הנעימה. אפילו על טכס גזירת הסרט לא ויתרנו כיאה לכל מרכז חדש כשבהמשך הנעימה לנו פסנתרנית אורחת במוסיקת רקע נעימה.

%d7%a7%d7%a4%d7%94-%d7%9e%d7%95%d7%a6%d7%90%d7%a9-3

צרו עמנו קשר