מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

מטיילים בגיל השלישי וטועמים משביל ישראל – דיירי הרשת בטיול רב דורי עם משפחותיהם

שביל ישראל בגיל השלישי

עונת האביב היא תמיד  זמן מצוין לצאת מהבית אל האוויר הצח והנעים וליהנות מטיולים בחיק הטבע ומהפריחה הצבעונית בחוץ. מדינתנו, יפה כל השנה ובאביב במיוחד. הכל פורח, מזג אויר נוח. לא קר מידי, לא גשום, לא חם מידי ובקיצור, עונה מיוחדת וקסומה לכולם.  במיוחד עבור דיירינו,  היציאה אל הטבע והליכה בו מהווה הרבה יותר מטיול. מעבר לערך המוסף של שבירת השגרה והפעילות הגופנית שיש בטיול בטבע, המשמעויות גדולות בהרבה.  דבר ראשון, מדובר במידה של העצמה אישית בה מגלים שעדיין אפשר ללכת הרבה, להתמודד עם השטח ולפעמים גם לאתגר את עצמך פיזית, מה שלא תמיד קורה ביומיום. בנוסף, בתור הדור שבנה את הארץ, החיבור לטבע מאוד חזק ומרגש. הטיול בטבע לוקח רבים חזרה לימי הילדות שחלק גדול מהדיירים זכה לטייל בארץ לראשונה ולגלות ולהתרגש ממנה. גם היום עדיין מתרגשים מנופי הארץ מחדש, ריגוש המלווה בנימת גאווה. בעיקר כשלטיול מתלווים הדור הצעיר דבר שמאוד מחמם את הלב.

בשנים האחרונות מרבים לטייל על תווי שביל ישראל. אנו במגדלי הים התיכון חשבנו שיהיה זה נכון לחשוף גם את הדיירים שלנו ולהנגיש להם "טעימות" משביל ישראל. לשם כך חברנו לאודי גורן, צלם גיאוגרפי, מרצה, מחנך ואמן שבחר לגור כשנה מחייו ברצף על השביל וכיום הוא מדריך טיולים המתמחה בשביל ואף כתב והוציא עליו ספר. אודי, שהוא צלם הבית של כל בתי הרשת, בנה במיוחד עבורינו מסלול של 4 טעימות בהתאם לעונות השנה ויכולות הדיירים ואחד לכמה שבועות אנו יוצאים עמו לתור את הארץ על שביל ישראל.

טיולים בגיל השלישי תורמים באופן ישיר על הדיירים הגרים במסגרת כזו או אחרת. הגיל השלישי ידוע כגיל עם לא מעט זמן פנוי, לכן טיול מחוץ לבית הדיור המוגן בו הם חיים מהווה חוויה מהנה במיוחד, מעלה את המורל ושוברת שיגרה בורה נחרצת. במהלך הטיול הדיירים נהנו מהשמש החמימה, מארוחת צהריים, מסלולי טיולים מותאמים ועוד מגוון פעילויות ואטרקציות שתכננו עבורם.

טיול כזה מוכיח פעם נוספת שגיל אינו מהווה מגבלה הלא מאפשרת ליהנות מבהלך החיים וגיל הזהב. בהרבה מקרים טיולים בסגנון כזה עוזרים משמעותית לאנשים בגיל השלישי, מכניס שמחת חיים ומוציא את הדיירים משגרת היום יום שלהם.

צרו עמנו קשר