מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין: יום המעשים הטובים

יום המעשים הטובים, מגיע אלינו פעם השנה. זהו יום בו כל אחד מאיתנו צריך להירתם ולעשות מעשה אחד טוב לפחות ללא קשר לגיל שלו.
במסגרת יום המעשים הטובים ערכנו בבית בצומת סביון יריד של יד 2, מוצרים משומשים במצב טוב, שכל מטרתו תרומה לקהילה ועל הדרך ליצור גם אירוע של "מעניין לחיות פה". הדיירים הביאו בגדים וחפצים שנמכרו והכספים שנאספו הועברו כתרומה לתלמידים מצטיינים במרכז לאומניות הבמה באור יהודה.

יום מעשים טובים

במקביל הדיירים פתחו קפיטריה שהם הכנו את העוגות והגישו את הקפה בעלות סמלית של 10 ₪ קפה ומאפה. גם במקרה זה כל הרווחים הועברו לתרומה. יש לציין שהיה אירוע מאוד מרגש הן מבחינת הדיירים שאספו ועשו ודחפו את המיזם והגיבוש שיצר התהליך כשכולם התגייסו ביחד למען אותה מטרה וכל הבית השתתף והיה נפלא לראות את כל הדיירים חדורי מטרה לאסוף סכום גבוה ונכבד ואכן כך היה נאספו מעל 4000 ₪.

בערב התכנסו שוב כל הדיירים להעניק את התרומה למנהלת מגמת המוזיקה של המשכן לאומנויות הבמה שגם הגיעו להופיע להסביר איך הכסף יקדם את המצטיינים

צרו עמנו קשר