מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין – יום ירושלים

את אירוע "יום ירושלים " קיימנו השנה לכבודם של הדיירים.

מורן, מנהלת התרבות,  לקחה מצלמה ופשוט שאלה את דיירי הבית שאלה אחת זהה : מהי ירושלים עבורך?  התשובות היו מרתקות ומרגשות,  כל אחד ראה בעיר הזו משהו אישי שמשפיע לא רק על העשייה אלא גם על נפשו ותפיסת עולמו. יש לעיר הזו עוצמה שקשה למצוא במקומות אחרים.  עוצמה זו באה לידי ביטוי גם בתמהיל החברתי וההוויה החברתית /תרבותית בבית. יש כאן בבית דיירים אשר נטועים עמוק ביסודות העיר שחוברה לה יחדיו.

בחלק האמנותי של אותו ארוע, הופיע על הבמה האומן והשחקן מתי סרי אשר כירושלמי הביא את סיפורי ילדותו בזמר , בהומור ובמחזה כשכל הדיירים, ובמיוחד הירושלמים שבחבורה,  נהנים ומשתפים פעולה.

 

ואיך אפשר בלי השוק הירושלמי, אז אכלנו מאכלים ירושלמיים היישר מהשוק ושרנו יחד בשמחה וגם בגעגוע לתקופות אחרות.

רוח גבית מרשימה ומרגשת קיבלנו בחודש האחרון כאשר "בא לשכונה בחור חדש"- זכינו ליחסי ציבור בניחוח אמריקאי עת החליט הנשיא טראמפ להעביר את משכן השגרירות מתל אביב לירושלים וקבע את המבנה, כאן בשכונת ארנונה הוותיקה. ועוד לכבוד יום ירושלים שהיה השנה חגיגי ומיוחד בשל ציון יום הולדת 70 למדינה תוכלו לקרא על גבי אתר זה במדור הפעילויות המעניינת.

צרו עמנו קשר