מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין - כנס ספרניות שנתי בבית הקפה – "הנסיך הקטן"

"עם הספרים חוצים יבשות, מפליגים בדמיון ונודדים עם מחשבות אופטימיות…".
עד לא מזמן שימש הספר שער לעולם ומי שביקש לפסוע דרך שער זה, צריך היה לעבור כמעט תמיד דרך הספרייה. זה המקום שבו הידע נאסף, התפתח והונגש עבור הציבור הרחב. כיום, בעידן של גוגל, ויקיפדיה ומיליוני ספרים דיגיטליים הזמינים לכל דורש, עושה רושם שכל הידע בעולם נמצא במרחק של מספר לחיצות כפתור מהטלפון החכם, המחשב הנייד או הקורא האלקטרוני שלנו. האם בעידן כזה יש עדיין צורך בספריות? או שמא ספריות וספרנים צפויים להצטרף לרשימה הארוכה של שירותים ומקצועות שבקרוב נספר כיצד הכוח ההרסני של הדיגיטציה השליך אותם אל פח האשפה? הדיון בשאלות הללו נמצא בעיצומו..
לשמחתנו, אצלינו בבתים, הספריות כולן פעילות ותפקיד הספרניות, לעודד אתכם לבוא לספרייה, לבחור ספר מתאים ולהמשיך לקרוא כמו פעם. יש לנו בספריות הבתים ספרים במבחר שפות ואין ספק שהגדרתנו כרשת "שמעניין לחיות בה" היא תולדה של אחוז גבוה של דיירים שקוראים ספרים, לא רק עיתונים…
אנו רואות חשיבות עליונה להקנות למקבלי השרות שלנו את ההרגשה שהמערכת פועלת על מנת לתת לכם, דיירים יקרים, את השירות המיטבי.
ואחרי שנה, ובמקרה זה שנתיים, של עבודה מאומצת במתן שירות ומענה, זכינו הספרניות ליום של כף והוקרה בסיור שערכנו בבית הקפה המיוחד "הנסיך הקטן" ששוכן ממש בתוך חנות לספרים משומשים. משתתפי הסיור זכו בקבלת הפנים יפה, כיבוד טעים, אוירה התרבותית והרצאה מרתקת מפי ישראל שק שהינו "אנציקלופדיה מהלכת" בנושא התפתחות הקפה, בתי הקפה ובתי הקפה הספרותיים בעולם ובארץ. הייתה זו הזדמנות להרגיש כמו כל מבקרי המקום – צעירות וצעירי תל אביב היפים והרציניים העושים גם הם את דרכם לעולם הספרות והספר! אנו שמחות שיכולנו להכיר מקום קסום לספרים משומשים ובאותה עת, לנשום את האוויר התל-אביבי שזמן כה רב לא ביקרנו שם ולא ראינו את השינויים החלים בה.

צרו עמנו קשר