מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

פעילות מעניינת: מהבית לקהילה באהבה

הבית בגני תקווה נפתח באוקטובר האחרון. מגדלי הים התיכון, רשת דיור מוגן ארצית עושים הכל על מנת שהבית יהיה מוכן וכל השירותים בו יהיו מוכנים לדיירים המגיעים אליו.  ולכן החל ממועד זה אוכלוסיית הבית הצטרפה לקהילת גני תקווה (שחלקם מאזור זה וחלק הגיעו מערים רחוקות יותר). מרגע שהדייר נכנס לבית הגני תקווה הוא חלק מהקהילה בכל הישוב של גני תקווה ולא רק מהקהילה שבבית בו הוא חיי. 

דיור מוגן בגני תקווה

אנו מאמינים כי שיתוף פעולה עם הקהילה הוא חשוב ונחוץ ולכן, עם התקרב מועד החג, יצרנו קשר עם מחלקת הרווחה של מועצת גני תקווה ויזמנו פרויקט משותף. מחלקת הרווחה תרמה את חלקה ונרתמה לפרויקט.

את הפרויקט הובלנו בבית יחד עם הדיירת, שרה קנר, דיירת מיוחדת במינה, אוהבת לעזור ואוהבת עשייה. שרה פעילה חברתית מזה זמן והקימה פרויקטים קהילתיים רבים בקרית אונו, עכשיו היא כאן כדי לעזור לנו בפרויקט של גני תקווה. 

הפרויקט פורסם לכל הדיירים בבית בגני תקווה וברשת כולה, העובדים והנהלת הרשת. כולם פתחו את ליבם ותרמו ביד רחבה.  יחד, אספנו, מיינו וארזנו את כל המוצרים לכדי 35 סלי מזון.

ביום האיסוף הגיעו מתנדבים של המועצה וחילקו את כל סלי המזון לאזרחים ותיקים בגני תקווה.

שמחנו לקחת חלק בפרויקט ולשמח את אותם התושבים שקיבלו את הסלים.

קהילת הבית היוותה שוב, כתמיד, מקור לגאווה סיפוק ואושר. שרק נרבה במעשים טובים ושיתופי פעולה פורים ומוצלחים.

קצת על גני תקווה

גני תקווה היא מועצה מקומית הנמצאת בבקעת אונו. גני תקווה שייכת למחוז המרכז בישראל. מצפון לגני תקווה תמצאו את סביון, מדרום למועצה ניתן לראות את פתח תקווה וממזרח גובלת קריית אונו. גני תקווה היא מועצה הנמצאת במיקום אסטרטגי במיוחד הקרוב למקומות ראשיים וצירי תנועה מרכזיים.

צרו עמנו קשר