מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין – מיצג אמנותי של כיסאות מחימר

בבית ברמת השרון נערכה לא מכבר תערוכת עבודות מרשימה שאותה אצרה רעיה אגמון אולמן, דיירת הבית. שמקפידה ומתייחסת לכל תערוכה כאילו מדובר בתצוגה במוזיאון טייט בלונדון או הלובר בפריז. ואכן התערוכה שהפיקה תחת ידיה המוכשרות מרשימה, מהנה ומיוחדת.
תערוכה שהיא ליתר דיוק מיצג אמנותי שנוצר במסגרת פעילות סדנת 'חימר וחומר' הוותיקה בסדנאות הבית ברמת השרון שמתקיימת מיום פתיחת הבית בהדרכתה של איריס קפלן. מדובר במיצג מיוחד- "כיסאות". הריחוק החברתי שנגרם לנו במהלך הקורונה עמד במרכז העבודה הזו. המושג "מרחק של שני מטר" נצרב בתודעתנו, כשהיה עלינו להקפיד למקם את כסאות האולם במרחק של 2 מטר האחד מהשני. בניגוד לייצר הטבעי שלנו להתקרב להתחבק נאלצנו לשים גבול ביננו. איריס – "בחרתי בצבע הצהוב הזועק על גבי חום , כדי שיראה קצת דומה למחלה, לאבעבועות. כל משתתף או משתתפת התבטאו בחופשיות כיד הדמיון הטובה עליו וללא שום הנחיה עיצובית. היו שממש נכנסו לאסוציאציות מעולמם ומאישיותם".
עצם העובדה שהיה למציגים חופש ביטוי, ממש הוסיף והעצים את הפרויקט ואת עוצמת הכוונה. והתוצאה אכן מאד מרשימה ומיוחדת שמדגישה עד כמה האומנות כמו תמיד, מראה לנו שניתן למצוא יופי גם בתקופות קשות.
לאחר שהתערוכה נפתחה לקהל התרחשה התפתחות מעניינת: הדיירת סוניה אבירי התאהבה בכיסאות. היא התעלמה לגמרי מהמסר הנוקב של התערוכה ואולי דווקא כדי לרכך אותו, סרגה כריות קטנות צבעונית ומצועצעת והניחה כרית על כל כיסא. תעוזה?? ואולי דווקא מחמאה לכיסאות.

צרו עמנו קשר