מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין – מסיבת קיץ בבריכה

לקראת הקיץ החם והלח, אין יותר מתאים מפעילות במים. בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית במודעות לאפשרויות הרבות שפעילות זו  מציעה והיא הפכה  לשיטת התעמלות מבוקשת ומוצלחת. אז כדי לעודד את הדיירים שלנו להקפיד ולפקוד את הבריכה, ניצלנו את עונת הקיץ וקיימנו מסיבת קיץ, ממש על שפת הבריכה.

במקום שחיינים במים עוצבו סידורי פרחים צפים שהעניקו אווירה קסומה ומיוחדת. בתוכנית האמנותית מופע מוסיקלי.

המסר שרצינו להעביר כפול – גם שכדי ליהנות מאירוע תרבות אפשר לצאת מהקופסא ולמקם אותו גם מחוץ לכותלי האולם הממוזג והנוח ועדין לשמור על אווירה חגיגית ומיוחדת ואפילו עם יתרון המקוריות וחדוות החידוש והמסר השני – שכמה שיותר דיירים יגיעו לבקר בבריכה בתקווה שיטעמו מהאווירה הנעימה ויסתקרנו לפקוד אותה גם בשעות הפעילות השוטפת בין אם לטבילה מרעננת, לשחייה ולהתעמלות במים  ובין אם  למפגש חברתי עם צוות הבריכה והשחיינים הקבועים שלנו.

"המגע עם המים מעניק תחושה מרגיעה, מסייע בשיכוך כאבים ומסייע למתאמן להשתחרר ולהתאושש מהאימון בצורה הרבה יותר טובה" אמר לנו מציל הבריכה שנכח באירוע וניסה לשווק את הבריכה גם כשאין בה ארוע תרבות עשיר ומושקע.

צרו עמנו קשר