מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין - סדר טו בשבט

מנהג קדום בעם ישראל המבוסס על התיקון העתיק שהתקינו המקובלים, בפרוס לילו של החמישה עשר לחודש שבט, מתכנסים כל בית ישראל מסביב לשולחן הערוך אוכלים מפירותיה של ארצנו ומספרים בשבחה של ארץ ישראל.

גם בבית בירושלים התכנסנו לראשונה, דיירים ובני משפחה, סביב שולחנות חגיגיים ועמוסי כל טוב, לקיים את המנהג היפה הזה של סדר ט"ו, הזדמנות להתכנס יחד, ללימוד, סעודה ושירה משותפים. מעל 150 איש הגיעו לחגוג יחד את סדר ט"ו בשבט הראשון בבית בירושלים, משפחה אחת גדולה.

אכלנו מפירות הארץ – ברכנו ולמדנו על יחודו של כל פרי ופרי, הרמנו ארבע כוסות יין – כל כוס מסמלת את עונת השנה המתאימה לה וכמובן שרנו יחדיו משירי ארץ ישראל האהובים והיפים. לסיום ערכו הילדים הצגה קטנה. האווירה הייתה חמה ומשפחתית, אין ספק שמסורת מוצלחת החלה בבית בירושלים. יהי רצון שנפגש שוב גם בשנה הבאה ושנזכה לשנה טובה, לברכה, לחיים טובים ולשלום.

%d7%98%d7%95-%d7%91%d7%a9%d7%91%d7%98-%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a9%d7%9c%d7%99%d7%9d-4

צרו עמנו קשר