מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין – "רוקדים בלבן" – פסטיבל המחולות

מסורת רבת שנים בבית בנורדיה, כפר הגמלאים שלנו –  מידי חג שבועות, מארח הבית לפסטיבל "רוקדים בלבן" את כל בתי הרשת לרקוד ריקודי עם עד אור הבוקר. גם השנה, כמיטב המסורת, לקחו בו חלק מאות דיירים שכבשו את רחבת הריקודים לבושים בלבן. הרוקדים הגיעו משבעת בתי הרשת הפזורים בארץ. עוד נכחו באירוע כל מנכ"לי הבתים והנהלת הרשת. כל הקישוטים והאווירה היו פרי יוזמה של דיירי הבית המארח בנורדיה שהכינו פרחים מחומרים ממוחזרים בסדנאות היצירה בבית.

נועם יערי, מדריך ריקודי העם המיתולוגי שלנו, לימד מבעוד מועד, לכבוד 70 שנה למדינה, בכל חוגי הריקודים בבתים את הריקוד החדש – "הדגל שלי"
כל המשתתפים, צוידו בדגלי ישראל ועלו לרקוד יחד ריקוד זה.

ההתרגשות הייתה רבה.

צילמו ותיעדו את האירוע קבוצת דיירים שעברו הכשרה מיוחדת בקורס צלמים בהדרכת מנכ"ל הרשת- דורון ארנון.

אילנה – " הריקוד גורם לי להרגיש צעירה יותר, וגם לחברי הרוקדים"

הרצל: "ברגע שאתה מתחיל לרקוד אתה מתרכז בריקוד ובמוזיקה ומה שסביבך מאבד משמעות".

טובה: "הריקוד בעבורי הוא שמחה בלי קשר לגיל"

אז מה יש בו בריקוד שהוא כל כך מאחד ועושה שמח בלב? בספרו "תמול שלשום" כתב ש"י עגנון: "ענין זה, היינו ריקוד, בעצם אינו אלא תולדות הרגלים, אבל הוא מעלה את הגוף למדרגת הנשמה. איש כי ילך לתומו לא יעשה עלינו רושם, כמוהו כאלפים כרבבות כמיליוני אנשים, כי מטבע האדם להלוך, כמו שמאידך גיסא דרכו של אדם לעמוד או לשבת או לשכב, ואולם כי ירים איש את רגליו ויצא במחול, כי אז נפשו מתרוממת, גם נשמתו תגביה עוף…"

ואכן, מי שלא הצטרף למעגלים, מי שלא ראה את הקסם הזה, לא יכול לשער בנפשו את גודל השמחה ואת גודל ההתרגשות.

צרו עמנו קשר