מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אסתר אייזנר- לסטייל אין גיל

אסתר אייזנר, דיירת ותיקה בבית בצומת סביון ואושיית אופנה וסטיילינג. "בגיל מבוגר לאנשים מאוד חשוב לשמור על כבודם כי העולם לא ממש אוהב אנשים מבוגרים ולא שמים אותם במקום הראוי להם מסיבות שונות הבגד מכבד את האדם וכך גם האדם מכבד את עצמו דרך הבגד שהוא בוחר ללבוש.

אני אוהבת בגדים מאוד ססגוניים כי אני ססגונית בעצמי וחושבת שצבעים יכולים להיטיב עם רוב האנשים ובייחוד עם בני הגיל הזהב. אני תמיד משלבת בלבוש שלי שרשרת ועגילים שתואמים לצבעים של הבגדים, זה חוק שבל יעבור מבחינתי", מסבירה אסתר מה הוא לדעתה פריט שחובה לשלב בכל יציאה מהבית.

"התכשיטים מעצימים את הבגד, זה הולם את מי שעונד וגם מוסיף לבגד ולכן אין לי תלבושת שהיא בלי מחרוזת ארוכה ועגילים תואמים, יש לי עשרות סטים". לא לטרנדים אופנתיים של עונה – "כשאני מסתכלת על חלונות הראווה, כולל הטרנדים החדשים, הם נעימים לעין. לעיתים הפריטים לא מתאימים לגילי ואני לא אקנה אותם אבל בתצוגה ועל הבובות, הכל נראה יפה מאוד". המעבר לדיור מוגן יוקרתי אינו עוצר אותי או גורם לי להאטה בתחום הסטיילינג, ליהפך, מעכשיו יש לי יותר זמן לעסוק במה שאני אוהבת.

הקטיפה תמיד נצחית – "לדעתי קטיפה מאוד יפה ומחמיאה. זה בד שהיה באופנה ועכשיו חוזר והרבה בנות צעירות הולכות אתו. לטעמי קטיפה בצבע ארגמן ובורדו מאוד מלכותית. אני הולכת לתאטרון או למופע במגדלים עם ג'קט קטיפה שתמיד נעים וחגיגי".

דיירת מעניינת

צרו עמנו קשר