מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

ארוע - מופע של מקהלת הבית

"אנשים לא תמיד היו שם בשבילי, אבל המוזיקה תמיד" (טיילור סוויפט – זמרת עכשווית).

מקלת דיור מוגן

אנו נקראים כאן "הרכב שירה" ולא מקהלה. כל בקר כזה הוא חוויה למשתתפים ולבאי הבית ,שמתאספים סביב להקשיב בהנאה. אווה היא לא רק מנצחת מוכשרת ביותר, אלא אישיות בעלת השקפה חיובית על החיים ומנסה להעביר אלינו מידי פעם את מחשבותיה החיוביות בהומור ובחיוך. אווה מביאה לנו שירים נפלאים ואנו נהנים ביותר מהשירה.

מוזיקה – טובה לרגש, יעילה למוח

בין אם המוסיקה היא קלאסית, אופרה, ג'אז או רוק, רובנו אוהבים להקשיב למוסיקה כלשהי. מוסיקה יכולה להרגיע או להמריץ, לגרום לנו אושר או עצב. עוצמות הרגש החזקות שמוזיקה אהובה עלינו גורמת לנו הן חוויה שכל חובב מוזיקה מכיר – ונושא עמו כל חייו.

ממחקר עדכני שנערך לאחרונה מצא כי מוזיקה אינה משרתת רק היבטים רגשיים-חווייתיים אלא כלי אפקטיבי לשמירה על פעילות המוח בקרב מבוגרים. המחקר בחן את מהירות עיבוד המוח על שני סוגים של זיכרון (אפיזודי וסמנטי). הנבדקים לא היו מוסיקאים וגילם הממוצע היה 69 שנים. במהלך הבדיקה, נכחו הנבדקים בחללים בתנאים שונים – ללא בקרת מוסיקה, בקרת רעש לבן, הקלטה של מוצרט, והקלטה מאהלר. כל 65 הנבדקים נבדקו בסדר מאוזן בכל ארבע הקטגוריות. המוזיקה הושמעה בווליום צנוע כרקע לפני ובמהלך הביצוע של המטלות הקוגניטיביות, משימה של מהירות עיבוד נפשי ושתי משימות הזיכרון.
הממצאים הראו כי בהאזנה למוזיקה, ביצועי הזכרון האפיזודי והסמנטים היו טובים יותר מאשר בחלל שקט או כזה בו קיים רעש לבן. אולם החוקרים לא הסתפקו בכך ובחנו באמצעות שאלון את מידת מצב הרוח של הנבדקים. גם כאן ההשערות של החוקרים התאמתו – המוזיקה האופטימית של מוצארט גברה על כל האחרים במדדי האושר הגבוהים של הנבדקים.
אז מבחינתנו אפשר לצאת בשירה ובריקוד בהאזנה למוזיקה, קצבית או שקטה, שמחה או נוגה, לבד או ביחד – העיקר לחוות, לדמיין ולהפליג אל המקומות השמיימיים שמוזיקה איכותית מביאה אותנו אליהם.

במגדלי הים התיכון אנו מציעים פתרונות דיור מוגן בסטנדרט אחר, אצלנו הדיירים נמצאים במקום הראשון. אם דיירים רוצים לחזק את הכישרונות שלהם אנחנו האחרונים שנגיד להם לא. במגדלי הים התיכון הדיירים מקבצים אזורי פעילויות ומתחמי יצירה בכל התחומים.

צרו עמנו קשר