מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

ארוע מעניין - לגעת בירושלים

רשת מגדלי הים התיכון מתרחבת ופתחה השנה את אחד הבתים המרשימים בתחומה – הבית בירושלים. הבית, שפתח באירוע השקה חגיגי בהשתתפות השופטת בדימוס דליה דורנר ופרופ' אבינועם רכס, אשר לקחו חלק בדיון אקטואלי מרתק, לצד הופעה של הזמר אהרון פררה ובהנחייתה המקצועית של אושרת קוטלר.

הבית בירושלים, מגדלי הים התיכון

ירושלים – בירת הגיל השלישי של ישראל

מעטים אולי יודעים זאת, אבל ירושלים אינה רק בירת ישראל אלא גם בירת האוכלוסייה הוותיקה במדינה. נכון לשנת 2014, מעל ל-75,000 מתושבי העיר משתייכים לאוכלוסיה הותיקה בגילאי 65+.

ירושלים חברה בארגון העולמי "עיר ידידותית –גיל" (Age friendly city)- ערים שחרטו על דגלן התייחסות לצרכים המשתנים של אוכלוסיית האזרחים הוותיקים בעיר ופיתוח שירותים ותוכניות מותאמות עבורם להמשך מגורים בבית והזדקנות במקום.
מתוך כך, היה זה נכון וטבעי שנראה נוכחות בעיר ונהווה מודל לדוגמה לחיים ומגורים בדיור מוגן ברמה הגבוהה ביותר. אבל האתגר שניצב לפתחנו לא היה פשוט כלל – הקמת בית ששומר על המוניטין והאיכות הגבוהה של הרשת – תוך שימור הרוח הייחודית של העיר ירושלים.

קסם ירושלמי באווירה ביתית מזמינה

העיר ירושלים טומנת בחובה קסם מיוחד הייחודי רק לה – שילוב של רוחניות, היסטוריה, תרבות ופולקלור שמקנים לה מעמד משלה בישראל ובעולם כולו. היה לנו חשוב לשמר קסם ייחודי זה בבית ולחבר את הסביבה האלגנטית והמוקפדת העוטפת את הבית, לאווירה החמה והביתית בפנים.

ההקפדה על הפרטים מתחילה ביסודות – בתכנון האדריכלי המוקפד ששם דגש על סינרגיה בין הנוסטלגי למודרני, בין העתיק למעודכן. המעטפת החיצונית של המבנה משתלבת בנוף הירושלמי ומחזקת את התרוממות הרוח שחווים המטיילים והמבקרים בעיר ובסביבה של הבית – חוויה שממשיכה עם השהות בין כתלי הבית. לשם יצירת חוויה שלמה, הקפדנו לא רק על פרטי העיצוב, אלא גם על בחירה בצוות מקצועי שפועל במסירות לשמר את הרוח שביקשנו ליצור לדיירי הבית. המבקרים הנכנסים דרך מבואת הבית זוכים לחוויה ויזואלית, קולית – באמצעות צלילי הפסנתר וחברתית – בשימוש באחת מפינות ההסבה להתראות ולשיח.

דירות בדיור מוגן, לא כמו שאתם מתארים

הבית מונה 116 דירות מרווחות המשמרות את האופי הקלאסי והאלגנטי של המקום, ומשרות אווירה נינוחה ושלווה. הדירות בנות שניים או שלושה חדרים מותאמות לצרכים הספציפיים של הדיירים. בכל אחת ואחת מהן הושקעה תשומת לב רבה, בירידה לפרטים הקטנים. אלה מתחברים לכדי פסיפס שלם של עיצוב אינטימי וחם ובאבזור עשיר ואיכותי.
אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מהבית, מההשקעה הרבה שהושקעה בתכנונו ובהקמתו ומהגאווה שנוצרה אצלנו ברשת בבניית ירושלים לגיל השלישי וביכולת להביא את ירושלים פנימה – לדיירי הבית.

צרו עמנו קשר