מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

ארוע מעניין: פעילות קהילתית רב גילית עם בית הספר יובלים

מפגש מיוחד אצלנו בבית עם תלמידי בי"ס "יובלים" בגני תקווה יחד עם חברת הכנסת ויו״ר הוועדה לזכויות הילד ד״ר יפעת שאשא ביטון ועם הממונה על זכויות התלמיד במשרד החינוך הגברת טובה בן ארי. המפגש התקיים במסגרת "בוקר של למידה" בנושא זכויות הילד בהובלת הצוות החינוכי של ביה"ס והנהגת ההורים.

המפגש המרגש נפתח בשיר ״יד ביד״ בביצוע מקהלת בית הספר ומקהלת הבית שלנו בניצוח מנצחת הבית. במפגש הוקרן סרטון המציג את הלמידה בנושא המדובר וחברת הכנסת הסבירה לתלמידים ולדיירים על זכויותיהם וחשיבות השמירה על זכויות האחר.

"חשוב לנו שהתלמידים יהיו שותפים ואזרחים צעירים בקהילה בעלת זכויות ואחריות". הרעיון העיקרי במפגש הוא החשיבות של עידוד התלמידים לפתח עמדה אקטיבית ולהפוך לחלק מתהליך קבלת ההחלטות, שהמילים זכויות, אחריות ואיזון יהפכו לחלק אמתי בחייהם של הילדים, חלק מהוויתם היומיומית. ההחלטה לבצע ארוע זה באכסניה של האזרחים הבוגרים נתנה למעמד תוקף מרשים ומיוחד מעבר לחוויה המשותפת.

צרו עמנו קשר