מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

ארוע מעניין: פתיחת גלריית הבית בירושלים

הבית בארנונה ירושלים מרשת מגדלי הים התיכון השיק תערוכת ציורים ייחודית "מסעות ונדודים בחיפוש אחר השפה" של האמנית והמוסיקאית מריון קונסטנאר אשר מוצגת בלובי המרכזי של הבית .

התערוכה המכילה ציורים אבסטרקטיים לצד ציורים ריאלסטיים המבטאים תחנות ומסעות בחייה של קונסטאר ומציגות מרחב בלתי מוגבל של שפות דרכן יכול כל אחד ואחת לפרש ולהגיע למשמעות לפי ראות עיניו. הציורים המאופיינים בהרבה צבע, מעבירים רגשות, מקומות בעולם, תקופות שונות במסע החיים ואתגרים.

תערוכת הציורים של קונסטנאר נפתחה בקונצרט חגיגי, עם מוסיקה רב קולית מכל העולם בליווי להקת אדם ובניצוחו וניהולו המוסיקלי של יואל סיוון. מקהלת "אדם" מורכבת משתי מקהלות: הקאמרית והמורחבת. שתי המקהלות מונות כ- 35 זמרים חובבים, הפועלים כבר כ 12 שנים באזור עמק רפאים-בקעה. במסגרת הפעילות של המקהלה מתאפשר לכל אחד מהחברים לשיר מגוון עשיר של שירים אומנותיים ולהופיע מול קהל במסגרות שונות ברחבי הארץ. הקונצרט נוגע במגוון רחב של גווני המוסיקה המקהלתית: שירים ישראלים מוכרים בעיבוד אומנותי, שירים קלאסיים, קטעי אופרה מוכרים ושירי עם ודת מרגשים, מכל קצוות העולם. הקונצרט מוסבר ומתאים לכל קהל, לכל חובבי המוסיקה וגם למי שלא רגיל להקשיב למוסיקה קלאסית.

פתיחת גלריית הבית בירושלים, דיור מוגן בירושלים

צרו עמנו קשר