מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

ארוע מעניין – "תמיד בסטייל" תצוגת אופנה רב דורית

בבית בצומת סביון לא מחכים לשבוע האופנה הישראלי.

אצלנו זו כבר מסורת של שנים לקיים אחת לשנה תצוגת אופנה ולא סתם תצוגה ששוכרים אליה חברות הלבשה ודוגמניות אלא תצוגה שהיא כולה או רובה עם דוגמניות "תוצרת בית" כאלה שכבר מזמן חצו את גיל ה-75 מה שלא מפריע להן לטופף בחדווה על נעלי העקב ולחרוש את המסלול  לקול תשואות הדיירים והדיירות שצופים בהם.

השנה, קבלה התצוגה משנה תוקף משתי סיבות . הראשונה משום שהיא התכתבה בצורה מדויקת הן בתזמון והן בנושא הנבחר לשבוע האופנה הישראלי.  השנה לראשונה לכבוד 70 שנה למדינה, בחרו מפיקי שבוע האופנה לשנות את מודל היופי: "צריך להפסיק לבחור בדוגמניות בנות 17 כשמדובר במעצבים שרוב הקהל שלהן מורכב מנשים מבוגרות יותר".  ציין מוטי רייף מפיק שבוע האופנה כבר שנים רבות.  באחד הראיונות אמר רייף שהוא לא חושב שיש מקום למודל אחד בלבד, להפך. "יופי בא בכל הצורות, הגדלים, הגילאים, הגוונים, הצבעים ובכל הדתות. אנו נמצאים היום בתקופה שתעשיית האופנה צריכה להבין ולתת לגיטימציה לעובדה שיופי נמצא בכל צורה ולא רק במודל אחד". ואכן ניתן היה למצוא השנה בשבוע האופנה נשים בנות 70 פלוס על מסלול התצוגה לצד נשים בגבהים ומשקלים שונים והן כולן זכו לתשואות רמות מהקהל. אז כנאמר, קלענו לדעת גדולים ומנוסים. הייחוד השני השנה היה הפיכת האירוע לתצוגה רב דורית כשבנוסף לגיל הדוגמניות שצעדו על המסלול כשהן כולן  דיירות בוגרות, נוספו השנה קבוצת חיזוק רעננה שגם הורידה את ממוצע הגיל וגם זכתה לתשואות רמות- נכדות ונינות. אפילו יעלי בת השנה וחצי, בתה של בת אל מנהלת הבית, צעדה שם בגאווה כשאמא מעודדת בהתרגשות.

צרו עמנו קשר