מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x

בריאות וכושר במגדלי הים התיכון

פעילות גופנית משפרת טווחי תנועה, מאזנת שיווי משקל, מגבירה את זרימת הדם, מייצרת יותר אנרגיה, משפיעה על החיוניות ובקיצור – תורמת לבריאות הגוף והנפש. מועדוני הכושר ומתחם הבריכה, הסטודיו להתעמלות, הג’קוזי והספא, מהווים מוקד משיכה לדיירים רבים הלוקחים חלק פעיל במגוון הפעילויות העשיר שמתקיים במתחם במשך כל ימות השבוע, בהדרכת צוות מדריכים מנוסה, מיומן ואחראי, הבונה למשתתפים תוכנית אמונים בהתאמה אישית ומלווה אותם באימונים.

בריאות וכושר במגדלי הים התיכון

שעת כושר

בואו לשמור על אורח חיים בריא ותזונה מאוזנת.
שפע הפעילות הגופנית לצד המתקנים משוכללים בחדר הכושר המתקדם ומדריכים מנוסים הופך את שעת הכושר לשעה של חוויה.

אימונים אישיים

במועדוני הכושר תוכלו למצוא את צוות העובדים המקצועי ביותר. כל המדריכים והמאמנים ברשת עוברים את קורסי ההכשרות המתקדמים ביותר, והם זמינים לדיירי הרשת בכל עניין, בין אם מדובר במאמנים אישיים, מדריכי שטח או סטודיו.

חדרי הכושר  מאובזרים בציוד המתקדם והמקצועי בעולם מתוצרת חברות Life Fitness, Hammer Strength, Strive ו- Keiser. במועדונים מופעלים עשרות תכניות מקצועיות לשיפור השגיות המתאמנים בכל התחומים: שינוי אורחות חיים, הרזיה, חיזוק, פעילות לאוכלוסיות עם בעיות לחץ דם ובעיות השמנה .

מדריכי הכושר המנוסים, לצד תזונאית מיומנת, יבנו עבור הדיירים תכנית בהתאמה אישית וילוו אותם לאורך כל הדרך, להשגת המטרות והיעדים ולשמירה עליהם.

התעמלות בונה עצם

שילוב תרגילים המסייעים בשימור צפיפות המינרלים בעצמות ומפחיתים את הסיכון להידלדלות העצם (אוסטאופרוזיס). התמדה בשיעורים יחזקו ערנות וחיוניות, יגבירו את מסת העצם וישפרו את גמישות המפרקים.

פילאטיס

שילוב תרגילים המפעילים את השרירים המייצבים ומתרגלים את הגוף לגייס את השרירים הנכונים לכל תנועה. ככלל, מטרת השיטה היא לאפשר טווחי תנועה גדולים יותר במפרקים ולאורך כל עמוד השדרה, ובכך לסייע במניעת לחץ שנוצר על חוליות ומפרקים מתנועה בלתי יעילה.

פעילות בתנועה

תרגילי התעמלות לפיתוח הגמישות והתנועתיות של הגוף. השיעור מתקיים ברובו בישיבה על כסאות.

סדנת יוגה

משתתפי הסדנה יעברו מסע פיזי, מנטאלי ורוחני שמטרתו להרגיע את תנודות התודעה. במסגרת הסדנה, יתרגלו ויקבלו המשתתפים כלים להתמודד עם אתגרי היום יום ויזכו לאיזון הגוף והנפש, מודעות והכרה עצמית.

סדנת צ'י קונג

שילוב תרגילי אנרגיה, שמטרתם הזרמת אנרגיית החיים הפנימית של הגוף, איזונה והמרצתה. התרגילים כוללים ביצוע "תבנית תנועה" עם מגוון רחב מאוד של תנועות בודדות ועיסויים עצמיים. תרגול צ'י קונג משפר את היציבה ומחזק את השרירים המייצבים.

התעמלות במים

תכונת הציפה של המים, המייחדת פעילות זו, מאפשרת לשאת את הגוף ולהתעמל ללא כאב ובטווח תנועה גדול. יתרונותיה של השיטה הם, בין היתר: חיזוק השרירים, הגדלת טווח התנועה של המפרקים, הגברת תפקודי לב וריאה, שיפור שיווי המשקל, הזריזות והגמישות, ירידה ברמות הכולסטרול, עליה בקצב המטבוליזם ושיפור זרימת הדם.

סדנת פלדנקרייז

שיטה ותיקה שפיתח משה פלדנקרייז בארץ בשנות השישים והיא אחת הפופולריות עד היום. שילוב חווית תנועה מגוונת ומקסימלית לצד מאמץ מזערי שמזמינה לשעריה כל אדם המעוניין לשפר את תפקודו הגופני והנפשי.

סדנת הליכה נורדית

הליכה נורדית היא פעילות כלל-גופנית המשלבת סקי למרחקים עם הליכת כושר. השימוש במוטות עם כל צעד משחרר לחץ ומתח בכתפיים, מפתח פלג גוף עליון בנוסף לפעילות הרגליים, תורם לחיזוק שרירי הגוף וגורם להרגשה כללית טובה.

פעילויות ספורט רשתיות

הרשת רואה בטיפוח ושמירה על אורח חיים בריא חשיבות עליונה ומתוך כך מתקיימות פעילויות ספורט בהן נוטלים חלק כלל דיירי הרשת, פעילויות אלה הפכו למסורת של ממש. לקראת אירועי הספורט, דיירי הרשת מתאמנים ופוקדים את מתחמי הכושר – כי כל אחד רוצה לזכות בתואר הנכסף…והרי הם שהוכיחו זה מכבר כי "זה לא הגיל – זה התרגיל".

צועדים ונהנים

מרוץ הליכה מהירה המתקיים אחת לשנה בפארק הירוק הסמוך לבית ברמת השרון. באירוע משתתפים דיירי כל הבתים וכן גמלאי העיר רמת השרון.

טורניר ברידג'

טורניר רב משתתפים בו לוקחים חלק דיירי הרשת ו"פריקים" של ברידג' מכל רחבי הארץ.

אליפות המגדלים

תחרויות ספורט במגוון ענפים אשר תתקיימנה אחת לרבעון באחד מבתי הרשת "שיארח" את התחרויות.

אליפות הזהב

אירוע הספורט הגדול בארץ לבני הגיל השלישי אשר הפך למסורת ומתקיים אחת לשנתיים לערך במתכונת של אולימפיאדה.

האירוע כולל תחרויות במגוון ענפי ספורט כדוגמת: ריצה, שחיה, טניס שולחן, הרמת משקולות, הדיפת כדור ברזל, קפיצה לרוחק ועוד.

גולת הכותרת של תחרויות הספורט היא מקצה מיוחד המבטא יותר מכל את ערכי הרשת – שיתוף, משפחתיות, ו"ביחד":

טריאתלון רב דורי
סב – הליכה, בן – ריצה, נכד – אופניים.

לצד תחרויות הספורט מתקיימות גם שפע פעילויות פנאי: הרצאות בנושא אורח חיים בריא, ריקודי עם, יוגה, טאי-צ'י ועוד.

צרו עמנו קשר