מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

ג'ון מן - אדריכל

האדריכל ג’ון מן מתגורר יחד עם אשתו יעל בבית צמוד קרקע בנורדיה קרוב לעשור.

ג’ון עלה לארץ מאוסטרליה.   למד אדריכלות בטכניון ועוסק באדריכלות כל חייו.

במסגרת עבודתו, תכנן את המפעל הראשון של אינטל בירושלים, בנייני מגורים  בשכונות נווה אביבים ונווה אמירים) וכן בתים פרטיים ברחבי הארץ).

האדריכל מן ורעייתו יעל הגיעו למגדלי הים התיכון בנורדיה מבית יפה וגדול בקיסריה, שעוצב בזמנו על ידי מן ברווחה מוארת ומאווררת.

ג’ון, כאדריכל, ראה את הפוטנציאל הטמון בבית ה’קטן’ בנורדיה והתאים אותו לצרכיהם האישיים, תוך הטבעת חותם אישי המשקף את תפיסת עולמו.

שלושה אלמנטים בולטים בעיצוב הפנים של הדירה: שקיפות, צבעוניות ויחס מדוייק בין הרהיטים לגודל החלל שבו הם מוצבים. השימוש בצבעים הוא גורם דומיננטי ומאפיין את עבודתו ותפיסת עולמו של מן.

“אני הרפתקן של צבע, אני מאמין בצבע כחלק בלתי נפרד מהעיצוב. בשבילי צבע זה טבע ואני לא אוהב לבן גם כשהוא אופנתי.”

לדעתו, שילוב של גוונים מיוחדים בחללי המגורים מבטאים, יותר מכל דבר אחר, את אישיותם של בעלי הבית.

מבט חטוף לסדר יומו של ג’ון, מגלה אדם חברותי ומיוחד המקפיד לשמור על עיסוקיו המעניינים יחד עם תרומה חברתית לבית בנורדיה דרך הוראת השפה העברית וקונצרטים באורגן שהוא נותן לקהל הדיירים.

שעות אחה”צ מוקדשות לתחביבים והעיקרי שבהם הוא כתיבת היומנים שהם יומני חיים / אלבומים אישיים ענקיים (70X100 ס”מ) מדהימים ביופים וצבעוניותם.

המיוחד ביומנים אלו הוא השילוב בין סיפור חיים אישי, המלווה בתמונות, שרטוטים וגרפיקה מדהימה, עם נקודות ציון מאירועים היסטוריים המשולבים כחוט השני בסיפור חייו ומעניקים תחושת התמצאות בזמן.

בין שאר עיסוקיו המגוונים, אחרי שחיית בוקר, כותב ג’ון ספרים – רומנים למגירה.

צרו עמנו קשר