מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

גיל הזהב, גיל יפה! התזמון המושלם לייצר עניין

ליופי שבגיל הזהב יש מספר רב של פנים. גיל זה, הוא כנראה התזמון המושלם לעשות את כל הדברים שתמיד חלמתם עליהם, ובשגרה היומיומית והמשפחתית לא היה לכם זמן. החל מאומנות, יצירה, תרבות, למידה, הנאות מפעילויות מגוונות ועוד. לאחר שעבדתם שנים רבות, גידלתם משפחה לתפארת, הגיע הזמן ליהנות מהיופי האמיתי שבגיל הזהב. בעמוד זה נפרוש אותו לפניכם.

מהו בכלל גיל הזהב? ולמה קוראים לו ככה?

גיל הזהב, הוא מושג שגור בשפתנו, אך אם נרד לרזולוציה המפורטת, מדובר באוכלוסיית המבוגרים, שמעל גיל שישים. למעשה מדובר בגיל בו כבר יוצאים לגמלאות ומתפנה זמן רב לפעילויות פנאי. סביר להניח שישנם ילדים ונכדים בתמונה, ובכל זאת, בגיל הזהב, כדאי ליהנות מהחיים. גיל הזהב כשמו כן הוא, כאשר אתם מגיעים אליו, יורדות ממכם מחויבות רבות והגיע הזמן ליהנות.

כפי שהזכרנו מקודם, מדובר בגיל עם זמן רב בו כדאי למצוא מה לעשות. אז במקום לחפש בעצמכם תעסוקה, במסגרות הדיור המוגן מוצעות תכניות עם שפע של פעילויות. יצאתם לגמלאות, הילדים כבר גדולים, יכול להיות שאתם עוזרים עם הנכדים, אבל בסך הכל, רוב היום פנוי. לא מומלץ להעביר את הימים, לבהות מול הטלוויזיה במשך שעות ולרבוץ על הכורסה ללא מעש ועניין.

לאחר שנים של עבודה קשה, זכיתם בזכות ולא בחסד בתקופה הנינוחה הזו. במסגרת של דיור מוגן יוקרתי כמו במגדלי הים התיכון לא יהיה לכם רגע דל, מה שבטוח, יהיה מעניין. אתם יכולים ליהנות משלל הרצאות מרתקות במגוון תחומים כמו היסטוריה, טכנולוגיה, יהדות, תרבויות אחרות, מוסיקה, ידיעת הארץ ועוד. לצפות בהופעות תרבות ייחודיות כמו שירה, אופרה ומנעד שלם אין סופי.

גיל הזהב

העניין יכנס לחייכם גם באמצעות טיולים בארץ ושלל פעילויות יצירה. יכול להיות שתמיד חלמתם לעסוק באמנות, אך החיים העמוסים לא אפשרו לכם לעשות זאת. יכול להיות שבכלל לא חשבתם שחבויה בכם נפש של אומן וכאשר תנסו, תפרוץ מכם היצירתיות. תוכלו להתנסות בציורי נוף, ציורי פורטרט, סדנת מסכות, תכשיטנות, פיסול קרמיקה, חריזה, ריקודי עם, מחול ותאטרון.

צד נוסף של גיל הזהב הוא חיי החברה המפותחים שאתם יכולים לייצר במסגרת דיור מוגן. במהלך הארוחות, בגנים ובפעילויות עצמן תוכלו לפתח קשרים חברתיים שיוסיפו לאיכות החיים הגבוהה ממנה תיהנו במסגרת כזו. ביננו, אין כמו קשרי חברות המבוססים על תחומי עניין משותפים וחיבור אינטלקטואלי. הגיע הזמן ללכת עם חברים להרצאות, סדנאות, הופעות וטיולים. הכל כמובן יהיה פשוט מבחינה מעשית.

לסיכום, לגיל הזהב מגוון צדדים יפים, החופש, הזמן הפנוי, הפעילויות המעניינות, המשפחה והנכדים, האומנות והקשרים החברתיים. הגיע הזמן ליהנות מהחיים כמו שתמיד חלמתם. במגדלי הים התיכון נאפשר לכם ליהנות מכל היופי הזה בסביבה מלאת עניין ואיכות חיים גבוהה, בכדי שגיל הזהב, יהיה עבורכם אכן גיל נעים, מהנה ו"מוזהב".

צרו עמנו קשר