מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דיירות מעניינות: אורה נקר חפץ, דוריס כהן ומזל חלפון

כל כניסה של דייר חדש לאחד הבתים ברשת שלנו היא מרגשת, אבל שום דבר לא ישווה לכניסה מרגשת במיוחד: שלוש אחיות נכנסו יחדיו לגור אצלנו בבית בבת ים – אורה נקר חפץ- ילידת 1938, דוריס כהן- ילידת 1940 ומזל חלפון- ילידת 1944. האחיות, ילידות מצרים, בנות למשפחה בת עשרה אחים ואחיות. המשפחה כולה עלתה ארצה ב-1949 לעיר כפר סבא.

הן זוכרות ילדות מאושרת ובית שמח; מספרות על אב שתמיד הצחיק אותן ועשה "סטדנ-אפ". המוטו שלו היה : "החיוך מעשיר את הנותן וגם את המקבל" וזה מלווה את המשפחה עד היום. גם כשרבו ביניהם האחים והאחיות, תמיד השלימו לקראת שבת.

במהלך השנים נישאו האחיות ועברו להתגורר בערים שונות בארץ. למגורים הקרובים כמו עכשיו במגדלים היה תקדים כשתקופה מסוימת גרו שלושתן בעיר פתח תקווה, ילדו את ילדיהן בזמנים דומים ונהגו לבלות הרבה יחד. מה שמשמח במיוחד שהקשר הטוב בין השלוש ממשיך גם בקרב הדורות הבאים.

המשפחה כולה מלוכדת וחמה מאד, דבר שבא לידי ביטוי בנסיעות משותפות לטיולים בארץ ובחו"ל.

האחיות ובני זוגן תכננו לעבור כשיזדקנו לגור באותו מבנה. בעלה של אורה, שהיה קבלן, חשב שיבנה להם מקום בו יוכלו לגור יחד. לאחר שהתאלמנו האחיות, החליטו לחפש יחד דיור מוגן אליו תעבורנה יחד. לאחר שנה של חיפושים מצאו את המקום המתאים! הבחירה בבת ים הייתה בעיקר בזכות הים, וגם משום שיש להן אח ואחות המתגוררים בעיר. אורה גרה בעבר בעצמה בעיר בת ים ושמחה לחזור.

דוריס: "המעבר היה הצעד הכי טוב שעשיתי בחיים, אני מאושרת וטוב לי"!

אורה: "אני מאושרת, טוב לי. בשבתות אני מתארחת בכל שבוע אצל אחד הילדים, כולם רוצים לארח אותי".

מזל: "בהתחלה היה לי קשה כי הייתי רגילה לארח בבית, אבל התרגלתי מהר ואני מאד נהנית מחיי פה בבית".

אחיות בדיור מוגן בת ים

צרו עמנו קשר