מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

אירוע מעניין – עשור לבית ברמת השרון

"מי זה הבית? הבית זה אנחנו!" על רקע תפיסה זו הבאנו לידי ביטוי בחג העשור את כל מרכיבי הקהילה.
דבר לא היה מקרי- בהזמנה לאירוע הופיעה קהילת הדיירים. את המזכרת מהאירוע הכינו דיירות ודיירי הבית המשתתפים בסדנת הציור. את העוגות לקינוח הכינו דיירים ואנשי-צוות. להנחיית האירוע נבחרו צמד מנחים  דייר ותיק- אברהם שוב ונציגה מהצוות- מירי שוסטר. "כי מי זה הבית? הבית זה אנחנו".

 

כל ההכנות הגיעו לשיא בערב עצמו. את קבלת הפנים ערכו בפטיו המואר בחגיגיות קלאסית בליווי צמד נגנים שעשו טוב בלב. את האורחים הרבים ואת הדיירות והדיירים ליווה שחקן ששיווה למפגש אוירה נינוחה ומחויכת. את אולם המופע המרכזי קישטה כרזת ענק שהפכה באחת את מסעדת הבית לאולם חגיגי.  מרגע שהתקבצו כולם באולם, הדגש היה על התכנים: צעדנו לאורך 10 השנים מאז תחילת אכלוס הבית, בעזרת קטעי הנחיה קצרים וקולעים, בעזרת הענקת תעודות הוקרה לעובדים הוותיקים, בעזרת דברי הברכה של מנכ"ל הרשת שהיה כאן עוד לפני שהונח הבלוק הראשון ובזכות הדברים וסיפוריה של הדיירת הראשונה שנכנסה לגור בבית.  בחלק האומנותי כיבד אותנו האמן נתן דטנר, אך שיאו של הערב היה ללא ספק ביצוע השיר "הכל פתוח" על ידי צוות הבית שהעביר את המסר לכולם, ובעיקר לדיירי הבית- ראיתם הכל, והכל עוד אפשרי.

לקראת סיום האירוע,  קיבל כל אחד מהאורחים עטיפת מתנה ובה ציור  מעשה ידיהם של דיירי הבית משתתפי סדנת הציור.

קינחנו כולם בקפה ועוגות תוצרת בית-במלוא מובן המילה. ליד כל עוגה הודפס המתכון ושם האופה, האורחים יכלו גם להתכבד בקינוח ביתי טעים וגם לזכות במתכון.

באירוע זה יכלו האורחים שהגיעו לחוות את אופי הבית, לחוש על בשרם  שאכן – "כאלה אנחנו".

צרו עמנו קשר