מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דיירת מעניינת - אסתר אייזנר

ילידת תל אביב, שם גרה כל חייה עד שעברה למגדלי הים התיכון בצומת סביון לפני עשור.        מגיל 18 שירתה במשטרה והייתה מזכירתו של המפכ"ל יחזקאל סהר, בזמן שירותה במשטרה נישאה וילדה שלושה ילדים. "בתקופה שלנו לא היו הדברים שקורים היום במשטרה, ממש לא. היו אז קצינים יוצאי הצבא הבריטי, היתה תקופה נפלאה". אסתר למדה ציור, פיסול ורישום במכון אבני ולמעלה מ-40 שנה היא מציירת ציורים מהבטן, מהנשמה, ציורים ענקיים. "עד היום הציורים מתנוססים לתפארת בבית שלי, אצל הילדים והנכדים, ממש גלריות. יש עוד מאות תמונות בארבעה מחסנים, בשנים האחרונות הנמכתי את הלהבה של הציור". מה שבעיקר מעסיק את אסתר היום הם החוגים וההרצאות הנפלאות בבית, "אנחנו עסוקים מהבוקר עד הלילה ואחר כך עוד משחקים ברידג'".

הקיץ, עברה אסתר חוויה מיוחדת במינה כשהוזמנה לקחת חלק בתערוכה "ספארי בנמל"- תערוכת אמנים בנמל תל אביב. ספארי ונמל, שני כיוונים סותרים לחלוטין שחברו יחד בהצלחה רבה לימי החופש הגדול במתחם נמל תל אביב בשיתוף העירייה ועמותת תנו לחיות לחיות. הרעיון היה ליצור פרויקט חינוכי לאהבת בעלי חיים בו לוקחים חלק אמנים מתחומי הפיסול, הצילום, והציור. בין חיות ניתן היה לפגוש ג'ירפות משקיפות ממרומים, את מלך האריות הגאוותן, קופים משתוללים, סוסים אצילים, תרנגולים עם אישיות, טווסים במלוא הצבעים, גורילות, דגים וכמובן כלבים וחתולים מכל הסוגים.

סה"כ לקחו חלק בתערוכה 44 אמנים והיא ננעלה בתום החופש הגדול. למקום של כבוד מיוחד בתערוכה זכתה אסתר אייזנר שהיא ללא ספק – "כוכבת התערוכה"!. לאסתר הוקצה בתערוכה ביתן מיוחד עבור ציוריה עם עוצמת הצבעים שהביאה את עולם החי לשלמות אמנותית. בימים אלו, משתתפת אסתר בתערוכת אמנות במוסקבה. כבוד גדול!

צרו עמנו קשר