מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דיירת מעניינת: אסתר אייזנר

קצת על עצמי: אני ילידת תל אביב. כל החיים גרתי בתל אביב עד שעברתי למגדלים, לפני שש שנים. בגיל 18 התחלתי לשרת במשטרה והייתי מזכירתו של המפכ"ל יחזקאל סהר. בזמן שירותי במשטרה נישאתי וילדתי שלושה ילדים. בתקופה שלנו לא היו הדברים ששמענו שקרו במשטרה בשנה האחרונה. ממש לא. היו אז קצינים יוצאי הצבא הבריטי, היתה תקופה נפלאה.

למדתי ציור, פיסול ורישום במכון אבני ולמעלה מ-40 שנה אני מציירת ציורים מהבטן, מהנשמה, ציורים ענקיים. עד היום הציורים מתנוססים לתפארת בבית שלי, אצל הילדים והנכדים. ממש גלריות. יש עוד מאות תמונות בארבעה מחסנים. בשנים האחרונות הנמכתי את הלהבה של הציור.

היום מה שמעסיק אותי מאוד ועם המון הנאה הם החוגים כאן, יש גם הרצאות נפלאות, אנחנו עסוקים מהבוקר עד הלילה ואחר כך עוד משחקים ברידג'.

החיבור שלי לאופנה: בתור אמנית זה מאוד מעניין אותי. אני תמיד מסתכלת בז'ורנלים ובתצוגות אופנה. הסגנון שלי צנוע, נקי, יפה, מונח טוב. מאוד חשוב שיהיה מונח טוב ולא מרושל. לא מדי צמוד ולא רופף. כאן אנחנו לא מנקרות עיניים, הולכות צנוע צנוע.

אני מאוד אוהבת עדיים. עסקתי הרבה בשיבוץ אבני סברובסקי. הייתי קונה הכל בתחילת רחוב אלנבי, כיכר המושבות. גם כאן יש חוג של שיבוץ וחריזה שהשתתפתי בו.

זכרון מיוחד שיש לי שקשור לבגד: התחתנתי בתקופה הצנע, הייתי צריכה לקנות שמלת כלה בתלושים! קיבלתי לחתונה גם תלושים למרגרינה, סוכר, ביצים וקמח. היתה לנו ברחוב קונדיטורית, היא לקחה את התלושים והכינה לי עוגה לתפארת עם שושנים – עוגת צנע…

הטיפ האופנתי שלי – איך להיראות טוב בגיל מבוגר: ללבוש משהו שתופס אותך, שמונח יפה ולא מרושל. להיות ממש כמו שאומרים 'טיפ-טופ': נעל יפה, עקבים לפי מה שכל אחת רגילה, עדי תואם. חשובה התאמת הצבעים בין הבגדים והעדיים.

דיירת מעניינת במגדלי הים התיכון, דיור מוגן - אסתר אייזנר

צרו עמנו קשר