מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

הבית בבת ים: דיירת מעניינת- ג'ודי לוי

השנה ציינו בכל העולם 50 שנה לפסטיבל וודסטוק,  פסטיבל מוזיקה שנערך בין 15 – 18 באוגוסט 1969 בעיירה בית'-אל במדינת ניו יורק שבארצות הברית. פסטיבל הרוק הססגוני , הבולט והמדובר ביותר מבין הפסטיבלים שנערכו בשנות השישים. היה זה אירוע חברתי שעיצב והשפיע על דור שלם בעולם המערבי. הפסטיבל נחשב שיא בתרבות האנטי ממסדית שייצגו ההיפים נערי הפרחים. רבים חושבים עד היום שפסטיבל וודסטוק נחשב הפסטיבל המשפיע והבולט ביותר בהיסטוריה של המוזיקה הפופולרית. בזכות כל האלמנטים הללו, הפך פסטיבל וודסטוק לסמל של דור שלם בארצות הברית- דור הבייבי בומרס שנולד בשנים שאחרי מלחמת העולם השנייה והיווה חלק מתופעת "ילדי הפרחים" שהובילה את השינויים החברתיים והתרבותיים הגדולים שהחלו בשנות השישים.

אחת מנערות הפרחים שלקחה חלק בפסטיבל היא ג'ודי לוי, דיירת שלנו מהבית בבת ים. ולכבוד 50 שנה לפסטיבל הוזמנה להופיע בתוכניות רדיו וטלוויזיה שונות.                                                                              ג'ודי נולדה בארצות הברית וגדלה בכמה מקומות- ניו יורק, אוהיו, פלורידה. לארץ עלתה בגיל 20 עם ההורים ובהמשך חזרה לאמריקה להשלים לימודי תואר שני בפסיכולוגיה. בארץ הכירה את בעלה המנוח ולהם 2 ילדים. גרה בשכונת נחלאות בירושלים ועבדה בבזק כמנהלת מחוז ירושלים והדרום. למגדלי הים התיכון בת ים הגיע בעקבות האהבה לים. גם היום עובדת חלקית.

סממני חווית וודסטוק ניכרים בה גם היום. כשנשאלת מה מעסיק אותה? עונה ג'ודי "ליהנות מהחיים". ואכן ג'ודי בולעת את החיים כמו בימי וודסטוק העליזים– בריכה, הליכות בים על בסיס יומיומי, שתיית בירה מול השקיעה והשתתפות פעילה בכל מה שמציעים לה. משמשת חברה פעילה בבלוג המגדלים עם 3 חברות נוספות בפינת "המנוסות" "אני לא רוצה לשבת בבית כל היום, אני אשתתף בכל מה שאני יכולה."

צרו עמנו קשר