מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דיירת מעניינת: מריון קונסטנאר

מריון קונסטנאר, (80), ילידת הולנד, עלתה לארץ לפני 22 שנה ומתגוררת בבית בארנונה ירושלים, דיור לבני הגיל השלישי  ובני גיל הזהב מרשת מגדלי הים התיכון. קונסטנאר, למדה ציור ורישום אצל האמן מרסל שטרית ובשני העשורים האחרונים לומדת בסטודיו של דריק שטיין ולאחר תקופה ארוכה של רישום וציור בצבעי מים, פנתה בשנים האחרונות ליצירה באקריליק וסגנון אבסטרקטי, בניסיון לתרגם חוויות ריאליסטיות בפרשנות אישית של צורה וצבע.

מריון דוברת חמש שפות באופן שוטף, אך את השפה האמנותית הייחודית לה היא מנסה לאתר, לנסח ולדייק כבר למעלה משלושה עשורים. מרבית יצירותיה של מריון מועמדות למכירה. מחצית מהרווחים ייתרמו לארגון "יד אלי", עמותה המספקת אוכל חם לילדים בירושלים. מריון ייסדה את העמותה בשנת 2003 לזכר בן זוגה לחיים, אלי סגרון, וניהלה אותה בפועל עד שנת 2016. כיום משמשת נשיאת הכבוד של הארגון.

מריון קונסטנאר: "אני מאוד שמחה ונרגשת לקראת פתיחת התערוכה. התערוכה "מסעות ונדודים בחיפוש אחר השפה" מבטאת תחנות ומסעות בחיים ומדברת בעד עצמה. כל אחד ואחת יכול לקחת את המשמעות ואת עומקם של הציורים למקום הפרטי שלו, ללא גבולות. עבורי זה היה טבעי לחלוטין לקיים את התערוכה בבית בארנונה – דיור מוגן בירושלים מבית מגדלי הים התיכון, רשת דיור מוגן ארצית, המקדם עולם רחב של תרבות, מוסיקה ואמנות לאורך כל השנה וסייע לי המון לכנס את היצירות האישיות שלי לתערוכת ציורים ייחודית ומכובדת זו ."

דיירת מעניינת בבית דיור מוגן

צרו עמנו קשר