מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דיירת מעניינת: קלייר פלר

קצת על עצמי: נולדתי ברומניה ב-1932. בזמן המלחמה הייתי ילדה קטנה, נשלחתי למחנה ריכוז באוקראינה. המשפחה עברה גיהנום. אחרי המלחמה חזרנו לרומניה. עבדתי כמנהלת חשבונות, התחתנתי וב-63' עלינו ארצה והשתקענו באשקלון. גרנו שם עד שיצאנו לפנסיה ואז עברנו בעקבות הבן לתל אביב. לפני 12 שנה בעלי נפטר ולפני שמונה שנים הגעתי לכאן.

אני מאוד מרוצה מההחלטה שלי. אני משחקת ברידג' הרבה, שוחה כל יום, משתתפת בכל מיני אירועים. סך הכל אני מרוצה ולא משתעממת. אני עוד נוהגת, יוצאת החוצה ולא תלויה באף אחד.

הקשר שלי לאופנה: אני מאוד אוהבת להתלבש, אוהבת בגדים יפים וחשוב לי להיראות טוב. מעולם לא ירדתי פה מרושלת. גם אמא שלי היתה כזאת. בשנותיה האחרונות היא גרה בבית אבות ועדיין נראתה כמו מלכה, מטופחת, תמיד עם אודם ושער לבן יפה.

הסגנון שלי קלאסי אבל אני אוהבת להיות אופנתית. הבגדים שלי הם צבעוניים אבל קלאסיים.

בדרך כלל אני לובשת מכנסיים, זה הכי נוח, ולזה אני מתאימה חולצה. אביזרים כמובן, לא תראי אותי בלי עגיל, מחרוזת. אין לי תכשיטים יוקרתיים אבל אני מתאימה תכשיט למה שאני לובשת. הנכד שלי התחתן עכשיו אז קניתי בקום איל פו חצאית משי ארוכה וז'קט צהוב-ירוק נחמד, נעליים שחורות ותיק. אני חושבת שנראיתי טוב.

שיער אני צובעת, אני לא רואה את עצמי בינתיים עם שיער שיבה אבל יש כאן הרבה נשים שצבעו והחליטו להפסיק וזה נראה יפה. הייתי בגרמניה בקיץ ושם כל הנשים המבוגרות הולכות עם שיער שיבה.

הטיפ האופנתי שלי: בגדים קלאסים זה יפה לאשה מבוגרת. לא ללבוש צמוד או קצר במיוחד כי הרגליים והטליה כבר לא כמו שצריך אבל אפשר להתלבש יפה. בגד צבעוני מתאים לאשה מבוגרת, כדי שלא תיראה עצובה. חשוב גם להתחשב במבנה הגוף.

דיירת מעניינת: קלייר פלר

צרו עמנו קשר