מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דיירת מעניינת: רנה שיפוני

רוקדת, עושה יוגה ויוצרת קשרים חברתיים. במקביל שומרת על אווירה ביתית וצריכה את החופש שלה. רנה שיפוני מתאקלמת בבית בגני תקווה ושופעת אופטימיות לקראת המשך הדרך. יש המון מחשבות ותהיות וזה עושה לי משהו". "בסך הכל אני בסדר, הצוות פה מקסים וקיבלו אותי מאוד יפה", מספרת.

"כמובן שיש את החלק הרגשי שעדיין קצת מתנדנד, כי השינוי הוא גדול. התחלתי להשתתף בסדנת תיאטרון, בחוגי יוגה ומדיטציה, בלימודי ביבליותרפיה ואפילו ביקרתי בתכנית של כלים שלובים בה מלמדים לעשות דברים במחשב ובטלפון, ועשיתי אפליקציה של כיווץ קולאז' של תמונות. אבל הכי חשוב – בצעירותי הייתי תמיד רצינית ולא רקדתי כל כך. פה אני הולכת לריקודי שורות וריקודי עם ונהנית מכל רגע. הבנות בקבוצות אלו קרובות אלי ולפעמים אנחנו יושבות אחרי הפעילות לשתות קפה בבית הקפה של הבית. אני משתדלת מאוד לתת לאנשים רוח נעימה של חיוך ומאוד אופטימית לקראת הדברים שצפויים לי בהמשך".

צרו עמנו קשר