מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דייר מעניין – יוסי סגל

יוסי סגל, בן 85, מתגורר בבית בבת־ים שנה רביעית "הגעתי לבית אחרי ניסיון לא מוצלח בדיור מוגן אחר שהביא אותי לחפש מסגרת אחרת" יוסי, עובד מנהלה בכיר בקופת חולים מאוחדת עסק בתפקידי ניהול כשהאחרון שבהם היה- ניהול דיור מוגן "תל אביב הקטנה" בצפון תל אביב של קופת חולים מאוחדת. כך שיוסי למעשה מכיר את מערך הדיור המוגן משני צדיו כעובד וכדייר. למרות נסיונו העשיר, בחר יוסי שלא לקחת חלק פעיל בוועד הדיירים וגם מקפיד שלא לייעץ ו/או להעביר ביקורת על ניהול הבית בו בחר לגור. קדום כל ולפני הכל – "אין טענות. אני מרוצה וחושב שהבית מתנהל יוצא מהכלל" מציין יוסי. שנית- יוסי בחר להיכנס לגמלאות ולעשות חיים והוא אכן מבטיח ומקיים לעצמו ולסובבים אותו. שותף בכל הטיולים, ההרצאות ואירועי התרבות ותמיד מתנדב לכל מיני פרויקטים מיוחדים. בשנה שעברה לקח חלק בנסיעה לכנסת כשהשתתף בהאקטון ביום ההצדעה לאזרחים הוותיקים והשנה בלט בפרויקט שתפס כותרות בתקשורת כשיחד עם הנין אורי התחפש לראש הממשלה הראשון, דוד בן גוריון בפרויקט הצדעה למצביאים שהקימו את המדינה לכבוד 70 שנה למדינה.

"אבא של אורי הוא הנכד שלי וזכיתי גם לנין, כלומר אני סבא רבא של אורי", אומר בהתרגשות סבא יוסי. "אנחנו מתראים פעם בשבוע בערך, לפעמים בביתו של אורי ולפעמים אצלי בדיור המוגן ובנוסף כמובן מתראים בארוחות משפחתיות". ואורי מוסיף: "אני אוהב לבוא לכאן לסבא רבא לשבת איתו בקפיטריה ולאכול קרואסון או לרדת לבריכה".

למה דווקא בן־גוריון?

"אני יודע שבן־גוריון הקים את המדינה, עודד את העולים החדשים לעבור לנגב וגר בצריף עם אשתו פולה", אומר אורי ומוסיף: "זאת תחפושת מקורית ואף אחד בגיל שלי לא התחפש אליה".

צרו עמנו קשר