מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דייר מעניין - משה רוזן, מפסל בברזל

"תמיד הייתי עסוק. זה החל מהנחת מסמרים על פסי רכבת והפיכתם למברגים, נמשך בהוצאת אבק שריפה מרימוני יד והפיכתם למנורות לילה. בין היתר, בניתי בעצמי את דוד השמש הראשון בארץ בהמשך לכתבה שקראתי בנושא.

למדתי פיסול בסדנאות שונות במוזיאון תל אביב במשך 3 שנים. במקביל, פיתחתי טכניקות של יציקת הפסלים בחומרי מליטה בגוונים שונים.  כמו כן, פיתחתי לעצמי שיטות מגוונות לפסל באיטונג.

סה"כ כאוטודידקט, תמיד כשניתנה לי הזדמנות הלכתי אתה רחוק כמו פרויקטים שהקמתי וניהלתי באפריקה או כמו בית שבניתי במו ידי בברקן שבשומרון.

עם המעבר למגדלי הים התיכון, רשת הנותנת שירות של דיור מוגן בישראל. עברתי לבית בנורדיה, שם אני ממשיך לעבוד וליצור ומודה לכל מי שמסייע לי. המעבר לבית דיור מוגן בנורדיה לא עצר אותי לרגע ואפילו עזר לי לקבל כוחות מחודשים ולהמשיך ליצור.

הזדמנות להודות לכל מי שסייע בהקמת ופתיחת התערוכה. ליוזמה של אריק, מנהל הבית, להשקעה של תמי, מנהלת התרבות ובעיקר לכל צוות האחזקה ששינעו את המשקל הכבד הזה. תודה מיוחדת לשמואל וויליאם שבכישרון רב מיקמו את הפסלים בשטח ואחרונים חביבים בני משפחתי- בנותי ומשפחתן, נכדיי האהובים ואשתי צלה".

מפסלים בברזל בבית דיור מוגן בנורידה

צרו עמנו קשר