מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דייר מעניין - משה רוזן, פסל

כפסל תמיד הייתי עסוק. זה החל מהנחת מסמרים על פסי רכבת והפיכתם למברגים, נמשך בהוצאת אבק שריפה מרימוני יד והפיכתם למנורות לילה. בין היתר, בניתי בעצמי את דוד השמש הראשון בארץ בהמשך לכתבה שקראתי בנושא. למדתי פיסול בסדנאות שונות במוזיאון תל אביב במשך 3 שנים.

מפסלים בברזל בבית דיור מוגן בנורידה

במקביל, פיתחתי טכניקות של יציקת הפסלים בחומרי מליטה בגוונים שונים. כמו כן, פיתחתי לעצמי שיטות מגוונות לפסל באיטונג. סה"כ כאוטודידקט, תמיד כשניתנה לי הזדמנות הלכתי אתה רחוק כמו פרויקטים שהקמתי וניהלתי באפריקה או כמו בית שבניתי במו ידי בברקן שבשומרון.

באופן כללי הייתי בחור מאד סקרן, שחלק גדול מהעשייה שלי בא כחלק מהסקרון והרצון לממש דברים שאני לא מכיר. הסקרנות תמיד דחפה אותי לחוקר דברים ולנסות להבין אותן יותר לעומק. כל דבר שחקרתי מיד חיפשתי את הפתרון שלו או לחילופין חיפשתי איך אני יכול למצוא עוד ועוד מידע עליו.

עם המעבר למגדלי הים התיכון, לבית בנורדיה, אני ממשיך לעבוד וליצור ומודה לכל מי שמסייע לי. זה שעברתי לדיור מוגן יוקרתי או העובדה שאני כבר ממזמן בגיל הזהב אין זה אומר שאני צריך להאט, היהפך הוא הנכון. כל המעבר לבית חדש, לקהילה חדשה ולסביבה לא מוכרת דווקא דוחף אותי ליותר עשייה ומגביר את תחושת הסקרנות. המעבר רק גורם לי להוכיח את עצמי יותר ויותר בעיקר בפני הדיירים הסובבים אותי.

בהזדמנות זו אני רוצה להודות לכל מי שסייע בהקמת ופתיחת התערוכה. ליוזמה של אריק, מנהל הבית, להשקעה של תמי, מנהלת התרבות ובעיקר לכל צוות האחזקה שנשאו את המשקל הכבד הזה. תודה מיוחדת לשמואל וויליאם שבכישרון רב מיקמו את הפסלים בשטח ואחרונים חביבים בני משפחתי- בנותי ומשפחתן, נכדיי האהובים ואשתי צלה.

 %d7%9e%d7%a9%d7%94

צרו עמנו קשר