מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דיירים מעניינים: יגאל ושרה ברגמן

יגאל ושרה ברגמן חיו שנים ארוכות בפתח תקוה, אהבו את הבית שלהם ואת החיים בפתח תקווה. ככל שעבר הזמן הם הבינו שהם רוצים לעשות שינוי ולעבור לקום שיהיה להם טיפה יותר מעניין אך עם קרבה לבני המשפחה. הם היו מראשוני הדיירים שעברו לבית החדש שלנו במגדלי הים התיכון – הבית בגני תקווה, המספק דיור מוגן בגני תקווה לבני האזור. מספר חודשים אחרי המעבר, הם נהנים מכל רגע, עוסקים בפעילות מגוונת בבית ומחוצה לו וזוכים לתמיכה גורפת מהילדים והנכדים. הם לא חשבו שהמעבר לדיור מוגן יעשה להם כל כך טוב. המעבר שלהם היה כרוך בהרבה חששות ודאגות, אך התוצאה הסופית בהחלט הייתה שווה את זה.

%d7%91%d7%a8%d7%92%d7%9e%d7%9f2

"חתמנו על החוזה כבר לפני כשלוש שנים וידענו שתהיה תקופה ארוכה בה נוכל לעכל את המעבר", מספר יגאל בן 74, ליגאל, ושרה (73) ארבעה ילדים – אביעד, התאומות ענבר ושרון ובת הזקונים יעל.

בזכותם הם חובקים שמונה נכדים. פתח-תקוואים מבטן ומלידה, אבל לא מתביישים להצהיר בחיוך ששביעות הרצון בבית בגני תקווה השכיחה מהם קליל את אם המושבות. על החיים החדשים בבית בגני תקווה מספרת שרה: "האמת היא שאני פשוט מאושרת פה. יש כל כך הרבה פעילויות שאני לא יכולה להספיק את כולן. הצטרפתי למקהלה בה אני יוצרת מוזיקה ולא מפסיקה לנגן, עושה התעמלות ומשקיעה בכושר ומחקת את הגוף, חדר כושר תמיד זמין בשבילי והבריכה מספקת לי מקום שבו אני יכולה לשחות ולפרוק אנרגיות, מה לא? זה כיף".

צרו עמנו קשר