מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דייר מעניין – מאיר גרינברג

אמרתם מאיר גרינברג, אמרתם הבית בצומת סביון.

דייר הבית שהצטרף אלינו ביום בו נפתח הבית  ועד היום אחד מעמודי התווך המרכזיים. ידו בכל ויד כל בו. פעיל חברתית, מסייע לקליטת דיירים חדשים, מתנדב במסגרות הבית השונות ומחוצה להן,  איש משפחה נאמן, חבר וספורטאי מצטיין.

בעברו היה מנהל חשבונות, בעל עסק פרטי. מתנדב עד היום בצורה פעילה ביותר בקופת חולים מכבי. כיהן 2 קדנציות כיושב ראש ועד הדיירים של הבית וגם כשלא היה חבר ועד תמיד סייע לדיירים ולהנהלה בכל דבר ועניין.

לא מכבר פתחנו את קמפוס המגדלים ומאיר סטודנט מתמיד

"הקמפוס מחזיר אותי שנים אחורה לימי האוניברסיטה. מרגיש צעיר יותר. אוירה של סטודנטים כמו פעם רק עם יתרון גדול – ככל שהקהל קטן יותר השמחה יותר גדולה והיחס יותר אישי.  אני אמליץ בחום לחברים מחוץ לבית להגיע. אפילו מוכן לסייע להם להגיע כי זו חוויה לא רגילה!!!"

בכלל, בחיי התרבות והפנאי מאיר פעיל מאד. את הפנאי שנותר בין כל עיסוקיו הוא ממלא בפעילות ספורטיבית ובעיקר חובב פינג פונג שולחן מושבע. "לקחתי חלק בשלושת האליפויות שהיו לנו במגדלים. נהנה מאד בעיקר מהאימונים. משחק מאתגר המשלב פעילות ספורטיבית והנאה חברתית. אני מאד אוהב להתחרות עם הסגל. זה מאתגר אותי"

צרו עמנו קשר