מעניין לחיות פה | 6010*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

דראמס אלייב | Drams Alive

DRUMS- ALIVE  (דראמס אלייב)  הוא שיטת אימון קצבית של תנועות תיפוף על כדורי פיטבול ענקיים.  האמון מביא ל-30% יותר שריפת שומנים מכל ענף אירובי אחר בשל התנועה הבלתי פוסקת של הידיים הרגלים ומרכז הגוף. אבל אין זה העיקר: נמצא כי זהו הספורט היחיד, המביא לשיפור ניכר בפיתוח המוח. יצירת גלי אלפא (אשר 20% מהאנשים לא יכולים לייצר כלל) וסנכרון שתי ההמיספרות של המוח מביאים לשיפור הזיכרון, הלמידה והקואורדינציה מה שגורם לריפוי ואיזון. הדראמס, לפיכך, יוצר אדם חדש, המסוגל ליותר, בגוף בריא יותר ונפש צוהלת!  בין סגולותיו הנוספים ניתן למנות גם שיפור הכושר וסיבולת לב ריאה, שריפה מוגברת של שומנים, חיטוב, חיזוק ומיצוק הגוף, שיפור מערכת העצבים, הלב והמוח, שיפור קואורדינציה, ריכוז, זיכרון, יצירתיות ועוד, שיפור מוטוריקה גסה ועדינה, הפחתת עייפות, דיכאון ומתח נפשי.

זהו אימון  אירובי חדש יחסית הנעשה בתענוג חושים, שחרור ואופוריה.  במקביל מחטב ומבריא.  תוצאותיו לבריאות הגוף חסרות תקדים ולכן נחשב על ידי רופאים ומדענים כספורט של העידן החדש. האימון מתאים לאימון קבוצתי, משפחתי או זוגי.

אז אחרי כל הסופרלטיבים הללו, אי אפשר היה שלא להזמין הפעלה כזו לדשא שלנו בבית בנורדיה. ואכן, כבר מזמן לא נראה הדשא שלנו כל כך צבעוני ותוסס. גורן, מאמן כושר נמרץ,  הגיע עם עשרות כדורי ענק צבעוניים, מקלות תיפוף ומוסיקה רועשת ומקפיצה. בדשא התאספו דיירים ובני משפחה מכל הגילים ויחד עברו חוויה מקפיצה במיוחד. הרבה קורדינאציה ובעיקר הרבה כף. לא היה אחד שנשאר אדיש לחוויה.

אז איך זה עובד?

אימון הדראמס מהווה חוויה הרמונית חברתית שבה לוקחים חלק צלילים, הקשות ותנועה.  האימון מתבצע בקבוצות כשהמשתתפים מסודרים בשורה או במעגל. כל משתתף מקבל כדור גומי ענק המקובע במעמד, וזוג מקלות תיפוף. התיפוף על הכדור סופג את ההדף. המוסיקה נפתחת וקצב התיפוף ממלא את החלל בBEAT המניע את הגוף מבפנים. וכאן חגיגת החושים והגוף  רק מתחילה…מומלץ!!!

צרו עמנו קשר