מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

הבית בירושלים: אירוע מעניין- טו באב ירושלמי

זו שנה שנייה שהבית שלנו בירושלים, הקטן והאינטימי ברשת מגדלי הים התיכון, הבית השישי במניין ורק בן חמש, קבע מסורת- לחגוג את יום האהבה בין כתליו ביחד עם מאות אורחים מכל הבתים האחרים.

רחבת הכניסה לבשה חג וקיבלה את האורחים במשקה, מיני מאפה ופירות העונה. לקראת השעה 19.00 המה השטח (גיל) זהב, ולא בין השניים. מצב הרוח השתלב עם הרוח הירושלמית הקרירה, שבוודאי הפתיעה את אורחינו מאזורי הים והלחות. האווירה הייתה מאוד חגיגית. אחרי הכל, נעים לפגוש חברים משכבר הימים, גם אם לא זוכרים כל כך את השמות. מובן מאליו שהאהבה הייתה גולת הכותרת של הערב, שעטף לאטו את המתחם. קטעי אופרה ידועים, בקינוח שאנסונים מגוונים, מטובלים במלל ובמחיאות כפיים רמות – האהבה בצלילים! בשיא הערב, הופרחו בלוני לבבות, בצבע אדום המסמל את האהבה, ובצבע לבן – המסמל את השוויון. הבלונים עלו למרום וכנראה נשאו איתם אי אילו בקשות אלומות. הקולות האדירים של קרן הדר וגבי שדה, האומנים האורחים, בליווי טריו כלים מוסיקליים, הצליחו להדליק אש אהבה ורעד בלב מעוצמת קולותיהם הנדירים והעצומים. ומי צחק והשקיף ממרום? הירח, שלא נתבקש לתרץ את מעשיו ורחפן הצילום שיצירותיו מעטרות את הכתבה.

וכמו בשיר: "ולפעמים החגיגה נגמרת" הגיע זמן כיבוי אורות. להתראות בשנה הבאה כשנשב שוב אצלנו, ברחבה.

צרו עמנו קשר