מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

הבית בירושלים: דיירים מעניינים- אלן ורוזרות ובר

הזוג אלן ורוזרות ובר נראה כמו זוג שחי יחד לפחות 50 שנה והרים משפחה יחד אבל האמת היא קצת אחרת. הזוג ובר הכיר אחד את השני בגיל מאוחר, אחרי ששניהם היו אלמנים וכבר בעלי ילדים ונכדים.

אלן גדל וחי בלונדון, עם 3 ילדים, היה מהנדס ושמאי כל חייו ועלה לארץ בשנת 2006 לנתניה ואילו רוזרות נולדה בגרמניה, חיה במנצסטר עם 5 ילדיה ועלתה קודם לכן לארץ, וכיום שניהם חיים יחד בדירה מרווחת במגדלי הים התיכון בארנונה בירושלים. הזוג ובר מטייל הרבה בעולם, רק בחצי שנה האחרונה הם הספיקו להיות בכל היבשות, בטיולים ובביקורים משפחתיים. מאוסטרליה, דרך דרום ומרכז אמריקה, המזרח הרחוק ועד לאירופה ואפריקה.

הרבה שנים היה חשוב להם לבוא ולתרום, הם תרמו בארץ ובאנגליה והפעם הם חשבו על משהו קצת אחר. הם שמעו על הארגון "volnteer in africa" והחליטו ללכת על זה. וכך מהר מאוד הם מצאו את עצמם בתוך בית ספר בכפר נידח בטנזניה. מקום רחוק מספר שעות נסיעה מכל עיר גדולה באזור. מקום שאין שם אפילו חשמל בצורה מסודרת ולכן הם הרגישו את החיבור והתקומה לילדים בכפר בצורה כל כך חזקה וממשית. איך יכול להיות במאה ה21, בכפר הגלובלאלי שלנו, יש עדיין מקומות בלי חיבור לחשמל? הם תהו בפנינו. וכך הם יצאו לדרך, לא בלי שחשבנו לערב את כלל המשפחה המורחבת בזה, וכך יחד עם ילדים ונכדים הם מצאו את עצמם בטנזניה, תורמים מחשבים לבית הספר. בכך, הם רוצים לעודד מוביליות חברתית. רוצים לתת הזדמנות לכל אדם, גם אם הוא נולד בכפר קטן בטנזניה להצליח בחיים. והיום הדרך להצליח היא באמצעות הידע הטכנולוגי, הידע בעבודה עם מחשבים ועוד. "לא הגיוני שאנשים שלא בחרו איפה יוולדו, אנשים שנולדו בכפר נידח בטנזניה לא תהיה להם הזדמנות להצליח ולצאת מהכפר…". הם היו כל כך נפעמים מקבלת הפנים שנעשתה להם שם וכך ממש הרגישו שהם עושים את הדבר הנכון, את התרומה שבאמת תתן מענה ועזרה לילדים ונוער שם.

היום הם מפיצים את הבשורה של ההתנדבות והתרומה באפריקה החשיבות של התרומה במדינות ובאזורים מוחלשים וכמובן להעביר את ערך הנתינה והתרומה גם לדורות הבאים.

צרו עמנו קשר