מעניין לחיות פה | 9167*
ברוכים הבאים לרשת מגדלי הים התיכון

בוא/י לגלות מה הופך את הדיור המוגן ברשת מגדלי הים התיכון לחוויית מגורים ברמה אחרת. בבעלות הרשת שבעה בתי דיור מוגן פעילים, המציעים דירות יוקרה אטרקטיביות ובסגנונות שונים, המספקים חווית מגורים וקשת רחבה של שירותים.

סגירה x
שתפו שלחו במייל הדפיסו

הבית בנורדיה: אירוע מעניין- כייפת קיץ רב דורית

כשהייתי קטן, פעילות הקיץ שהכי אהבתי הייתה לבקר את סבא וסבתא ועכשיו שאני גדול אני הכי אוהב לדאוג שזה קורה לעוד עשרות משפחות.

אז גם השנה, דאגנו לקיץ כייפי לנכדים והנינים של הסבים והסבתות ולילדי העובדים במגדלים. והפעם, החלטנו ליצור "פסטיבל של קיץ" כשבכל יום ביקרנו בפסטיבל אחר בעולם.

בהולי – פסטיבל הצבעים ההודי
יצרנו מנדלות צבעוניות, והצטלמנו עם אבקת צבעי הולי.
הקרקס הצרפתי
גילינו את עולם הג'אגלינג, הקפצנו כדורים, מטפחות ועוד הרבה להטוטים.
בפסטיבל הברזילאי
למדנו סמבה ועשינו קרנבל ברזילאי מטורף!
בפסטיבל המים התאילנדי
עשינו משחקי מים ובועות סבון ענקיות.. ועוד הרבה הפתעות!

ביום שלישי, פעמיים כי טוב, יצרנו חגיגה ישראלית ענקית לכל הדיירים, העובדים ומשפחותיהם וגם לחברינו השכנים ממושב נורדיה. פתחנו בהפנינג ענק עם מתקנים מתנפחים, משחקי ODT ומשחקי מחשבה לכל המשפחה. בהמשך התפנקנו בדוכני אוכל עם פלאפל, המבורגר, צמר גפן מתוק וגלידה!

גולת הכותרת של יום זה הייתה ללא ספק – הופעתו של טל מוסרי כוכב ערוץ הילדים ששר שירים מכל הזמנים ויחד איתו כולנו עפנו גבוה, ילדים קטנים וגדולים, הורים ועובדים וכמובן סבים וסבתות. סיימנו יום עליז זה בהרקדה גדולה לכל המשפחה.

לאורך כל ימי כייפת הקיץ המשכנו במסורות היפות שלנו – התפנקנו עם פרויקט "סבתא סנדוויץ'" – שהכינו לנו מידי יום ארוחות בוקר מפנקות. הפקנו את המשחק "המירוץ למיליון" בכל רחבי הכפר, ערכנו מסיבת סיום מרשימה וכמובן מידי יום בריכה והמון כייף! המדריכים והצוות, גם הם נכדים ונינים של הדיירים ושל העובדים ואנחנו כבר עם דור שלם של מדריכות ומדריכים שבעבר היו חניכים.

כייף של קיץ!

צרו עמנו קשר